Izgubio kontrolu i uništio jedan od najskupljih automobila na svijetu

Izgubio kontrolu i uništio jedan od najskupljih automobila na svijetu

Salle je napisao(la):
a cime se bavi ovaj GUMBALL ?? nekontam ovo ništa...

GUMBALL je imao nekakvu svrhu početkom 70-ih godina, kada je vlada u SAD donijela zakone o prometu sa rigoroznim kaznama a ograničenja brzine na cestama smanjila na smiješne brojke.
Zbog toga je skupina entuzijasta odlučila napraviti protest tako što su organizirali ilegalnu utrku kroz SAD i sukobljavala se sa prometnom policijom, naravno, u najjačim sportskim autima iz tog doba.

Izvorni naziv je Cannonball Run.

Po njemu je snimljen i legendarni film iz 1976. - The Gumball Rally. (preporučujem da ga pogledate) ;)

Danas je Gumball samo parada bogatih snobova koji u 90% slučajeva i nemaju pojma o autima i na prvom mjestu im je samo party poslije vožnje.
Ja imam 2 DVD-a i ono šta je na njima uopće mi nije impresivno.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Salle je napisao(la):
a cime se bavi ovaj GUMBALL ?? nekontam ovo ništa...

GUMBALL je imao nekakvu svrhu početkom 70-ih godina, kada je vlada u SAD donijela zakone o prometu sa rigoroznim kaznama a ograničenja brzine na cestama smanjila na smiješne brojke.
Zbog toga je skupina entuzijasta odlučila napraviti protest tako što su organizirali ilegalnu utrku kroz SAD i sukobljavala se sa prometnom policijom, naravno, u najjačim sportskim autima iz tog doba.

Izvorni naziv je Cannonball Run.

Po njemu je snimljen i legendarni film iz 1976. - The Gumball Rally. (preporučujem da ga pogledate) ;)

Danas je Gumball samo parada bogatih snobova koji u 90% slučajeva i nemaju pojma o autima i na prvom mjestu im je samo party poslije vožnje.
Ja imam 2 DVD-a i ono šta je na njima uopće mi nije impresivno.

Iskreno, ovdje bi i ja najviše uživao na žurkama poslije. Samo pogledajte koju obuku prolaze hostese koje te dočekuju i ispraćaju i po kojim kriterijumima se biraju, a "nezvanično", uslov je da moraju "sve" raditi da bi ugođaj vozača bio potpun. Šta u to spada, ja stvarno ne znam.:D
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Ne znam šta će u Makedoniji kad su iz Beograda avionima išli za Aziju... možda je to druge godine bilo... karta je 100 000$ ako se ne varam...

A za ovog frajera, on je investitor u Gemballa (Porsche) tuning, može mu se...
Ja sam cuo da je 30k $ po osobi.A isli su iz Istanbula preko Makedonije,koliko ja znam.U svakom slucaju,kivi ili ne,ti momci su napustili auto i pokusali pobjec.U cijeloj toj prici cijenim Alex Roy-a,profesionalni vozac,redovno ucestuje (ako ste vidjali prvo sa M5,pa sa Continental GT,oba sa POLIZEI oznakama).Momak drzi rekord u Americi Coast to Coast ;)

Aley Roy je legenda Gumballa. Lik prelud, zaustavlja auta po autoputu.
Pogledajte :D

Ovo mi je najjaca njegova zajebancija :D
 
A kad su se talijanskoj policiji predstavili kao kolege iz Njemacke,pa im ovi obezbijedili pratnju? :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=bbbtK90LZ9E&feature=related
 
Top