Izgubi snagu, trese na 2000 rpm!!

Izgubi snagu, trese na 2000 rpm!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa vjerovatno ti je prosvirao servo uredjaj..Pokusaj na leru stisnuti kocnicu i zadrzati..Pocet ce se sigurno gusiti auto dok se ne ugasi u potpunosti...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Pa vjerovatno ti je prosvirao servo uredjaj..Pokusaj na leru stisnuti kocnicu i zadrzati..Pocet ce se sigurno gusiti auto dok se ne ugasi u potpunosti...

E Roki bas sam se vraco sa Kiseljaka kad se desilo :cool:

Da napomenem da se ne desava stalno, bas cu sutra probati kad se motor zagrije odraditi to!!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
pa zar jos nisi rijesio taj belaj, bitno je da se naspe u rezervoar pa nek trza :lol::lol:

E moj Emire ovo samo kakav dobar hodža moze rijesit! Odem Hajri u garazu, sve OK, radi savrseno, nista ne zajebaje! Odem Emi, reko da nije struja i to sve OK. Sutradan opet zeza, ja dodjem u garazu Hajri on opet OK xD izludi na :icon_twisted::icon_twisted:
 
Mislim da ti je kod audija problem razvodna kapa (čini mi se da se tako zove). Jel kad je hladan radi prilično fino, a jel se zagrije nikako?
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ma mrsko mi vise ponavljat kome da odvuces auto :icon_rolleyes:

Danas ako ne budemo uspjeli napravit, ako ne bude do kocionog cilindra idem u Ćehaje ;)

Gazija2001 je napisao(la):
Mislim da ti je kod audija problem razvodna kapa (čini mi se da se tako zove). Jel kad je hladan radi prilično fino, a jel se zagrije nikako?

Mijenjana nedavno razvodna kapa, pregledana ponovo, sve OK, finger u extra stanju! Kad pocne tresti spusta temp i odmah se gasi cim se pusti gas!
 
Razvodna kapa na glavi motora (čini mi se da se tako zove). Ok je ako si i to provjerio. Al imao sam audija 100 i imao mi je slične simptome i znam da sam jedva našao šta mu je a bila je ta razvodna kapa na glavi motora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top