IZDUV-SAVJET

IZDUV-SAVJET

Početnik
NEznam kak da stavim naslov teme

posto sam potrosio pare na auto ...

zanima me ..

sta je bolje uraditi da dobijem neki zvuk na vectri

da ukinem srednji lonac i stavim roru (radi izgleda)

ili da ukinem zadnji lonac ....

koje ce mi dati bolji zvuk ,al opet da nije sad previse ni bucan ..

i dal ce to utjecat na potrosnju goriva il slicno
 
Član
po meni najbolji zvuk i sa manje buke ces dobiti kad ukines zadnji lonac a umjesto njega stavis protocni srednji lonac i neku roru
 
Član
ja sam tako kod sebe radio a evo i clip kako to sve zvuci

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jUf-2lGAQ2o&feature=player_detailpage[/video]
 
Početnik
a koliko dodje protocni lonac ...


jbg ovo je za prvu pomoc jer fkt nemam love , kupio sam auto , ev i sad mi stoji pred kucom cekam platu za tablice
 
Član
jap style lonac zadnji, a srednji nemoj da vadis, previse ce da se dere, smetace ti buka tolika!
 
Član
http://www.bhtuning.com/p-zadnji-lonac-lastovcic-t-49028.html

evo ti jako dobar lonac od inoxa kompletan i super se cuje
 
ima momak sa foruma,nick mu je Mrva,on je imao predobar lonac za tebe, samo njega stavis i imat ce zvuk kakav pozelis...
na n isik obrtajima i kad vozis lagano on ce da bude samo dublji i nece previse upadati u oci/usi :lol:

,ali zato kad stisnes i vrtis preko 3-4000 onda rukne ko steona krava,narod ce paliti sva cetiri zmigavca i skretati u desnu traku od jeze... :D

TO JE ZA TEBE ,BURAZ... nije ni skup,a i prejebeno izgleda sa ovalnom cjevurom,bas ja Vectru koja ima ionako masivamn izgled odpozadi,bit ce koooo bombona, evo link pa pogleda:

EDIT: vidim da je momak gore vec postavcio link,pa da nebi sad 100linkova stavio,smao pogledaj onaj gore ;)


ovako to izgleda na leonu,mada mislim da na starija auto bolje lezi,koja ti je vectra,jel coupe?
 
Član
ja sad kad sam uradio izduv komplet, ne znam za auto koji sam cuo bolji zvuk od mog, iskreno! a uradio sam custom granu izduvnu 4----2-1, onda FI60, pa sredji lonac duzi, pa FI55 do zadnjeg lonca, jap style :)
 
Početnik
sve je lako kad imas pare ....


meni treba nesto sada za prvu pomoc , dok se ne snadjem za lovu ...

ak me razumijete ...



necu da drazim nist od staraca ... stari mi je donirao nov akumulator i to je to ... mislim kao to je et poklon nisam trazio od njega
 
koliko imas novca druze,ovaj lastovcic je oko 80-90KM mozda i jeftinije,samo njega stavis i zavrsio si sa izduvom,dat ce ti snage i zvuka 100%....
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
koliko imas novca druze,ovaj lastovcic je oko 80-90KM mozda i jeftinije,samo njega stavis i zavrsio si sa izduvom,dat ce ti snage i zvuka 100%....

ja se ne slazem oko snage, ali zvuk vjerovatno hoce malo promjeniti ;)
 
neznas ti druze kakvi su lonci kod vectre,moj je prijatelj skidao sa svoje vectre i osjetio je u niskim a kamoli u visocijim obrtajima,zadnji lonac ih bas gusi...
 
Top