Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Član
E ljudi imal ko za dvicu dizela stariji sat bijele cajgere da mi pošalje..???pozzz

E može li mi neko reći na čemu ću isprintati ove podloge šta je najbolje???pozzz
 
BHT Ovisnik
jel mi moze netko ovdje točno staviti gdje dođe kilometraža jer nije isječeno,bio bih mnogo zahvlan
f3a6f3a08baa9e59ede526f36a10b03513037.jpg
 
Član
Remblender je napisao(la):
za sta te konkretno interesuje..... da potrazim..... mozda se nesto i uradi.....

Druze mozes li sta da napravis za mog fordica bio bi ti zahvalan evo kako sada izgleda tabla pozz i ako mozes da mi send na PP
 
Član
bad_look je napisao(la):
E ljudi imal ko za dvicu dizela stariji sat bijele cajgere da mi pošalje..???pozzz

E može li mi neko reći na čemu ću isprintati ove podloge šta je najbolje???pozzz



najbolje je na samoljepljivi papir i samo izrezes i zalijepis.Mozes ga kupiti u knjizari a imaju i u kopirnici gdje budes printao..
 
Član
da vidimo trebalo bi za dvicu turbo dizel,znaci obrtomjer do 5000rpm.....da je sve isto ko i orginalni ,i onaj font,sve samo da su bijeli,bez ikakvih natpisa...ista...usput...ja sam radio za keca takve iste,skeniro sve i pravio po njima,isto orginalni su samo bijeli, pa posto nema u keca obrtomjera do 5000rpm, ja sam napravio da poakzuje do 5000,a elektronika je prepravljena od benzinca...nije toliko tesko..samo sam se u corelu patio 3 dana...pa ako za dvice neko ima gotove...da stavi:icon_biggrin:
 
Član
imam ja za Hondu Civic 1.5 16v 1995god. cajgere pravio jednom drugu ak kome treba nek se javi na PM :icon_biggrin:
 
Član
Dali netko zna imal gdje na internetu il ako moze tko uradit cajgere za opel corsu, jaranu treba dosadjuje mi svaki dan jesil naso :icon_confused: :icon_question:

Evo sliko sam kako kod njega to izgleda ...

[attachment=22624]
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Evo i od mene nesto:)

GOLF III - Benzinac

452ceae7.jpg


Mk3_220_bluewithoutmfa.jpg


b090_1.jpg


Golf III - Dizel

mk3220b.jpg


1zzggn8.jpg


281aqt1.jpg


s49orb.jpg


fwkr3t.jpg


Say Thanks :)

Golf II - Benzin

esferasmk28v9ep.jpg

aj mi uradi za 3 ali do 7000 obrt i napisi gti 16v na instrument tablu ako mos mos na ovaj dje pise vw reicing
 
Top