istrazivanje proslosti mog auta

istrazivanje proslosti mog auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li mi moze neko (iz sarajeva) reci sta o toyoti mr2 MKII, crno lakirana, serijska, koja se vozila sve do prije godinu dana po vasim cestama....nadam se na brzu pomoc...
 
navodno je uvezena 99god. iz švicarske u bihać, pa je prodana u cazin, a iz cazina u sarajevo, trenutno je ponovo u bihaću.
 
Član
bas je bezze ovo .... brate dragi de stavi sliku de bilo sta ...

ko da ja kazem golf 4 iz sane u tuzlu uvezena iz njemacke ....


imal slika imal ista...
 
to je sve sto znam o autu, i...da je momak koji ju je vozio po sarajevu bio navijac (željin mislim) jer je ispred stadiona demolirana bila (skakali navijaci protivnicke ekipe po autu).

toyota_mr2_a1124389804b748283.jpg
 
toyota mr2 MKII je napisao(la):
to je sve sto znam o autu, i...da je momak koji ju je vozio po sarajevu bio navijac (željin mislim) jer je ispred stadiona demolirana bila (skakali navijaci protivnicke ekipe po autu).

Nek ti je Bog na pomoci, ako dobijes kakve informacije..Al mozda nekoo zna..Al opet ti imas samo ime auta i boju..Drugo nista..Nije Sarajevo mali grad..

pozzz
 
toyota mr2 MKII je napisao(la):
a reci mi,...sta bi drugo trebao reci o autu,...? mislim daj molim te u citavoj BiH ako toyoti mr2 MKII ima vise od 5-6.....

Sretnooo, zelim ti da dobijes informacije sto prije...
Vidi,obrati se upravi Zeljeznicara,da vidis mozes li dobiti broj tablica..Ako je pred stadionom;)
 
Član
ajd posalji clanu Diablo PM on ti zivi dole negdje blizu a i navija za Zelju :) pa mozda zna za to auto ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
ajd posalji clanu Diablo PM on ti zivi dole negdje blizu a i navija za Zelju :) pa mozda zna za to auto ;)

Ne do Bog da Diablo navija za Zelju :icon_mad:

A ne znam ovo auto :S Jedino hmmm... pitachu jarana pa ti javim ;)
 
Administrator
jedina crna toyota MR2 mislim da je s Dobrinje, nisam znao da je prodata, bila u dobrom stanju, momak je vozao po SA kulturno bez gasanja, e za to demoliranje nisam znao,
ima jos jedna crvena al nema motora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top