Istina ili samo prica

Istina ili samo prica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve je to dvosjekli mac...radis vise da imas pruziti familiji, ali onda ne fali im love nego ti, a ako ne radis dovoljno, onda polude vise od tebe, a nemaju love...najbolje radit 8 sati u ziher, i onda firmo ebem te, odo ja kuciiiii ;)
 
Član
dobar tekst i poučan ;)

moj dajdža radi u rusiji saće pola godine kako je ošo i treba doći na odmor,
pola godine nije bio kući,jbg. kad ovde nema posla,unjega je mal sin neće pitati pošta je sat rada :D
 
Član
bilosto je napisao(la):
joj, ovo sam skoro dobila na mail i totalno se sazalila... ponekad zaboravim koliko sam sretna sto radim iz svog stana i sto sam svom djetetu na raspolaganju 24/7... istina, cesto se desi da ne mogu reagirati one sekunde kad njoj nesto treba, ali nadoknadim vec u slijedecim minutama... i, ipak, da se nju pita, ona bi rekla da joj nije dovoljno vremena sa mnom... ponekad mi bude zao sto sam karijeristica, ali se trudim nikada ne doci u situaciju da ona pozeli da mi da tih 50 dolara... i dalje sam tu, opipljiva i konstantna i zahvaljujem se raznim faktorima koji su mi omogucili da to bude tako...

jest da nismo vise u kontaktu ko prije, al ako se dobro sjecam ti si bas super mati i mislim da te cerkica nenormalno voli tako da da si s njom fakat znaci non stop njoj bi malo bilo, al to je samo zato sto si ti takva osoba inace, tebe nikom nikad dosta :) .... mislim to naravno samo u najljepsim i najpozitivnijim mislima i fakat se ne zajebajem ni sekunde ....

BTW sretna tebi nova godina i ABD da ti od ove pa ubuce svaka bude bolje i bolja i veselija i veselija :) .... TO NARAVNO ZELIM I SVIM CLANOVIMA OVOG FORUMA ....

a sto se tice ovog texta to se da lako opisat jednom rjecju: ZIVOT!!! ....
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Pogresno si protumacila;), poslao sam ti PP:icon_exclaim:
sve ok... ;)

legionar je napisao(la):
Daj reci i nama da zaradjujemo pare sjedeci kuci :D
a jooooooooooj, long story... a mozes lako, samo ti treba par znanja i vjestina, koje sigurno vec i posjedujes, malo jos nesto naucis i sve zajedno stavis u pogon i eto ga...

eddo je napisao(la):
...sretna tebi nova godina...
hvala eddo... navrati nekad, fakat se nismo dugo vidjeli... sve najbolje i tebi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top