Ispod zadnjeg sjedista-Astra G

Ispod zadnjeg sjedista-Astra G

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako neko zna sta je u astre G ispod zadnjeg sjedista ima neki poklopac i kad ga otvorim imaju neke 2 cjevcice sta je to i cemu sluzi...
 
Član
skinut se moze ,a ona se nema potrbe ni cistiti nit ista dok ne krepa ,e onda je zamijenis:D
 
Početnik
pa kad taj poklopac skines ti si vec u rezervaru...a sa njegovo ciscenje ces se malo potrudit.....dakle skinut ga u cjelosti (rezervar)i onda ga ocistiti ....ili ako imas kakvu pumpu sto vodu vuce pa da kroz tuu rupu ispumpas rezervar...:icon_rolleyes: ...
 
Član
nista to ne mozes dok ne skines rezervar kompletan. a mozes jedino dovod goriva da odkopcas na filteru, pumpu direktno spojis na struju da radi i sipaj sredstvo za ispiranje u rezervar, pa sve tako. na kraju sve vrati kako je bilo i gotovo. bar sam ja vidio da tako rade kad nece ljudi da skidaju rezervar:icon_smile:
 
Početnik
ITALY je napisao(la):
nista to ne mozes dok ne skines rezervar kompletan. a mozes jedino dovod goriva da odkopcas na filteru, pumpu direktno spojis na struju da radi i sipaj sredstvo za ispiranje u rezervar, pa sve tako. na kraju sve vrati kako je bilo i gotovo. bar sam ja vidio da tako rade kad nece ljudi da skidaju rezervar:icon_smile:

POTPISUJEM :lol:;)
 
Član
Lija je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
nista to ne mozes dok ne skines rezervar kompletan. a mozes jedino dovod goriva da odkopcas na filteru, pumpu direktno spojis na struju da radi i sipaj sredstvo za ispiranje u rezervar, pa sve tako. na kraju sve vrati kako je bilo i gotovo. bar sam ja vidio da tako rade kad nece ljudi da skidaju rezervar:icon_smile:

POTPISUJEM :lol:;)

hvala svima u jbt ko ce ga skinut covjece imam tu posla citav dan zaj*avat se...
 
Član
menso je napisao(la):
Lija je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
nista to ne mozes dok ne skines rezervar kompletan. a mozes jedino dovod goriva da odkopcas na filteru, pumpu direktno spojis na struju da radi i sipaj sredstvo za ispiranje u rezervar, pa sve tako. na kraju sve vrati kako je bilo i gotovo. bar sam ja vidio da tako rade kad nece ljudi da skidaju rezervar:icon_smile:

POTPISUJEM :lol:;)

hvala svima u jbt ko ce ga skinut covjece imam tu posla citav dan zaj*avat se...

ciscenje rezervara je poso koji iskusni majstori rade dan cijeli, a ako hoces sta nabrzaka onda jednostavno kupi neki aditiv na benzinskoj pumpi i saspi u rezervar;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top