Ispade BMW E30 316i slab

Ispade BMW E30 316i slab

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bgmi meni pola ovih odgovora pravo djeciji :/ jel' svi ovako fkt razmisljate ? :icon_eek:
 
Član
:lol::lol::lol:
pratim ovo od juce, stvarno mi nije jasno jel ovo ozbiljna tema?
nema diskusije, ako ces da se prevozis od tacke A do tacke B onda ga mozemo nazvati licnim automobilom, a ukoliko ti auto treba za kurebecanje onda prodaj taj "znameniti 316i" i dodaj kintu uzmi 325i (ako mozes da ga podneses finansijski).
tema se oteze, a sam naslov je apsurdan!
DA, slab je.... nije dostojan imena "bavarskog zmaja".
:D
 
Član
nekontate necu ja de se trkam
vec mi ovaj ostavi komentar na fcb na sliku iz cista mira

znaci jedino ga ime spasava

nermin suljagic je napisao(la):
kod mene je 1.4 16v malo sam doradio izduv i usis...ovakav kakav jeste sad ja ostavim BMW 540i u roku nekih 7 sekundi nekih 200m ispred sebe...:lol::lol::lol:
nisu oni vrijedni trkanja...dzaba se sramote kraj mene na crti...:lol::lol::lol:
a kao sto sandy kaze posalji nam klip kad te lola otrese...nemoj se ljutiti al za BMW-a je preslab motor i uz to puno trosi,on ima tek dovoljno snage da nosi onaj debeli znak na haubi...;)
pozdrav i mani se tog trkanja,nego roljni kakav dobar lonac i prepadaj pjesake,kao sto to ja cinim...hehehehe

haahhaa ma netrkam se

jbt tek sam pocetnik

ma nemoram lonac stavljati vec na 2000 obrtaja vreve

sto se tice trkanja imam dostupnog golfa 2 gti
problem su strane table pa se rijetko vozi
 
Član
dečko iskuliraj :smajli43:, ako voliš svoj auto onda uživaj u njemu i u onome što on može da ti pruži, s godinama ćeš dobiti razum da nediraš u stvari koje nemožeš promjeniti , hrabrost da se upustiš u nešto što možeš i mudrost da razlikuješ te dvije stvari ! pozzzz
 
Član
rinaldo je napisao(la):
dečko iskuliraj :smajli43:, ako voliš svoj auto onda uživaj u njemu i u onome što on može da ti pruži, s godinama ćeš dobiti razum da nediraš u stvari koje nemožeš promjeniti , hrabrost da se upustiš u nešto što možeš i mudrost da razlikuješ te dvije stvari ! pozzzz

:cool:;) odgovor decenije!
 
BMW 316i 90god je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
:lol:
Koja tema :lol: Ne može bit jak samo što nosi taj znak na haubi, ne kaže niko da ne valja al pravili su ljudi i neke aute za one koji žele i da uštede malo pri potrošnji a to je očito takav motor.A tema je onako inače...šta je pisac htio da kaže?I da, "tresnut će te" :D

potrosnja mi rijetko kad pada ispod 12 l u gradskoj voznji i to ti je usteda

on ce da se trka a tek prije 5 dana napunio 18
najvjerovatnije nije njegovo vec od tate ili brata
kad bude imao auto na svoje ime onda na crtu



Hajd kad me već citiraš da i odgovorim...šta ti to onda govori o tom motoru? :D
Šalim se, na stranu sve auto je fin al nije predviđen taj motor za toga, previše je slab jednostavno i treba to prihvatit.A pusti se gluposti i tih furačkih priča pojedinaca, čuj tresnut :D tipična dječija posla :lol:
Zato sam i stavila ovo pod navodnike. Kocka je fin auto al eto taj 1.6 nije svemoguć, zato su tu šestaci da poprave neke stvari ;) A te glupe komentare jednostavno zanemariš pošto je takvih uvijek bilo i bit će i da voziš M-a naći će se biser da kaže da je brži od tebe pa tako iscooliraj samo :D
 
Astra je napisao(la):
ja sa 1.9 chipanom peticom opletem bmw 5 2001 god 2.8 benz tako da..

To sad treba da bude neka impresivna snaga za onako težak auto?Prvo to a drugo, kolko ja znam 528i je 1995-2000 a od 2000-2003 je 525i i 530i pa odluči se :icon_biggrin:
Uostalom, kakve ti veze ima ovaj komentar sa temom?Ajd iznenadi nas i jednom napiši nešto što ima smisla ako je ikako moguće :D
 
Početnik
Astra je napisao(la):
ja sa 1.9 chipanom peticom opletem bmw 5 2001 god 2.8 benz tako da..


nobelovac sa glupim komentarima,...:icon_rolleyes:

mislim da treba da neko otvori neku temu vezanu za slice bisere...da se malo pojedinci ispucaju....:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top