Ispade BMW E30 316i slab

Ispade BMW E30 316i slab

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobijem ti ja za bengu ovaj komentar:

Cojo ja cu te sa 1.9 TDi tresnut kako hoces i gdje hoces, a o ovih par benzinaca da ti ne pricam!!
Jos je to cetvrtak bolan bolan nema to snage,kardan..nista bgm..delja je imo kocku 323 sestak pa je tanak skroz..


:icon_question:
 
ja vjerujem da te lako moze 1.9TDi oderat.. :D

nekuzim kakav odgovor ocekujes, valjda ti znas ide li taj bmw ili ne.. :icon_biggrin:
 
Član
nemoj se iznenadit ako te podere 1,9tdi... Jos pogotovo ako su oni jaci, dakle da nije onaj 90ks, mada i on ide jako dobro...
 
Član
1.9 TDI od 150ks, ima 11ks više od 323i, 115Nm momenta više, sve to dostupno već na nižim okretajima, tdi je do 100kmh brži za 2 desetinke, a vjerojatno i više jer godine čine svoje

ljudi koristite http://www.autoevolution.com riješi hrpu duela bez crte :)
 
Član
ni meni nije jasna tema...al da ce te dizel otrest'...sto jes jes:icon_biggrin: ...nije taj motor jos dokucio tehnologije kakve ima dizel:D...bolje cuti i pokrij se, nemoj sramotiti BMW:D
 
:lol:
Koja tema :lol: Ne može bit jak samo što nosi taj znak na haubi, ne kaže niko da ne valja al pravili su ljudi i neke aute za one koji žele i da uštede malo pri potrošnji a to je očito takav motor.A tema je onako inače...šta je pisac htio da kaže?I da, "tresnut će te" :D
 
Početnik
hahah
tresnucu te ja baaaaa... sa 1.9 TDi hahah :lol::lol::lol: pa cuj tresno bi ga i ja sa svojim karavanom hehe :cool:;) javi nam kad te cojik tresne :lol::lol:
 
Član
316 je auto za cooliranja, kakva brzina, imao sam ja davno 316i - redizajn, 99 KS, udobna limuzina i to je to...
 
Član
djavolica je napisao(la):
:lol:
Koja tema :lol: Ne može bit jak samo što nosi taj znak na haubi, ne kaže niko da ne valja al pravili su ljudi i neke aute za one koji žele i da uštede malo pri potrošnji a to je očito takav motor.A tema je onako inače...šta je pisac htio da kaže?I da, "tresnut će te" :D

potrosnja mi rijetko kad pada ispod 12 l u gradskoj voznji i to ti je usteda

on ce da se trka a tek prije 5 dana napunio 18
najvjerovatnije nije njegovo vec od tate ili brata
kad bude imao auto na svoje ime onda na crtu
 
kod mene je 1.4 16v malo sam doradio izduv i usis...ovakav kakav jeste sad ja ostavim BMW 540i u roku nekih 7 sekundi nekih 200m ispred sebe...:lol::lol::lol:
nisu oni vrijedni trkanja...dzaba se sramote kraj mene na crti...:lol::lol::lol:
a kao sto sandy kaze posalji nam klip kad te lola otrese...nemoj se ljutiti al za BMW-a je preslab motor i uz to puno trosi,on ima tek dovoljno snage da nosi onaj debeli znak na haubi...;)
pozdrav i mani se tog trkanja,nego roljni kakav dobar lonac i prepadaj pjesake,kao sto to ja cinim...hehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top