iskustvo vw passat v6 tdi

iskustvo vw passat v6 tdi

Član
Bjezi od tog zla :D samo cu ti to reci :)
To su prvi pokusaji mjenjaca sa lancem od strane audi (multitronic) i poceli su sa njim 1999-e i ima dosta problema s njim, lanac kosta oko 500 eura + ruke za zamjenu, kad pocne tresti auto zbog mjenjaca znaci da je lanac otisao... za motor nemam ti sta pricati, znas i sam boljke njegove i sve o 2.5TDI je dosta napisano na ovom forumu, sto se tice snage i nije nesto da mozes reci vaaauu kako ide, bolje ide 1.9TDI 96kW od njega...
Potrosnja tog motora s tim mjenjacem ti je po gradu od 10L pa gore...
Otvorene se moze spustiti na nekih 6-7L, uz tesku nogu na otvorenoj hoce i 10L otvorene uzeti bez problema ako se zestoko vozi, kombinovane oko 8+L normalne voznje

Po meni je to puno puno para za to auto tog godista...
 
Član
Druze ne znajuci iskustva o motoru to je meni puno para dati za to auto :) bolje ti je uzeti 6-ticu pasata s manje opreme al vozis novije auto :) tvoj izbor al sto je previse previse je
 
Član
Druze ne znajuci iskustva o motoru to je meni puno para dati za to auto :) bolje ti je uzeti 6-ticu pasata s manje opreme al vozis novije auto :) tvoj izbor al sto je previse previse je

Nebi pogledo pasata 6 trendline sa 105 konja pored ovog i jos pasat za ovu cijenu ima 200000km
po meni se ne mogu poredit
 
Član
moze katanac na temu nazalost prodan pasat ali ne meni :( :(
svi su me odvracali i nazalost su me uspjeli odvratit,a ovakav auto se ne nalazi cesto :(
nazovem danas covjeka,cisto informativno,ako ne laze prodo ga za 6200
 
Top