iskustvo vw passat v6 tdi

iskustvo vw passat v6 tdi

Član
Zanimju misljena o passatu 5+ v6 tdi 4motion 132kw tiptronic
sto prije to bolje,nasao sam jednog nedaj ga boze nikom samo meni
zanima me prvenstveno motor
Kakvi su oni inace imal kakvi kvarova i tako to?
Kolko sam cuo 110kw se i nisu nest bog zna pokazali,a za ove 132 nisam cuo nista lose
i usput jel puno dat 7500e za njega
hvala
 
Super Moderator
7500€ kosta novi passat. o 2.5 tdi su opjevane sve pjesme i ispricane sve price. nije toliko ni los al ima boljih i pouzdanijih
 
Član
Druze ovaj i jest nov
al nebitno to,vise me zanima imal kakvi mana na motoru

46000 preso
 

Prilozi

  • p_4891561_61420923923.jpg
    p_4891561_61420923923.jpg
    66,9 KB · Pregleda: 111
Član
sve mane na 2.5 tdi motorima se manifestuju nakon 200 i vise hiljada, tipa trosenja bregastih i slicno
ako je presao 46, nemas sta puno razmisljat
a i taj 132kW je puno bolji od 110kW
redovno odrzavaj i trebao bi biti ok
 
Član
I jos me zanima potrosnja
Predpostavljam da na otvorenom ili auto putu ne prelazi 7-7.5
Ali sta je u gradu,to ne smijem ni zamislit
rodjak je imo 5+ 96kw sa ovim mjenjacom i u gradu je uzimo 9-10
 
Član
Nema pravila za gradsku voznju. Gradskih voznji ima raznih . moze da trosi 20 l a moze i 8 po gradu.
Kod takvih motora manje trose automatici, jer vidjet ces salta se sam na 1400 obrataja u normalnoj voznji
 
Član
Trosi to auto uvijek 10l,a sto jest oprema i boja mu je dobra ;)
Da je manuelac valjao bi tih para ;)
 
Član
Ne bih ja lud dao toliko para za tako rizican auto,s potrosnjom benzinca,koji radi kao kamion.
Moje misljenje.
l.p
 
Ja čuo da proizvodi gorivo, iako neki seoski lažovi kažu da TROŠI 4.5 - 5 litara jer je TDI. Ne znam, sve je moguće. :D
 
Član
Taj auto sa tim motorom i mjenjačem nije najbolja kombinacija. Potencijalni kvarovi i troškovi održavanja su veliki. Nećeš posebno uštediti ni na gorivu, taj motor po gradu(sa tim mjenjačem) ni u snu neće uzeti ispod 10 litara.

Inače kupovati dizel zbog zvuka je meni presmješno. Kako zvuči benzinac v6 ili ne daj Bože redni šestak pored tog dizela?

Ako već kupuješ, uzmi 1.9 tdi ili bilo kojeg benzinca sa ručnim mjenjačem. Uštedjeti ćeš i na gorivu i održavanju, uz skoro iste ili bolje performanse.
 
Član
Ne volim dizele, al mi se sviđa kako motor radi u LERU. Od dizela te generacije ovaj motor i redni šestaci iz bmw-a imaju specifičan i po meni lijep zvuk.
 
Top