iskustva sa PD motorom

iskustva sa PD motorom

Dzeniii je napisao(la):
ako mislis da ces nac auto iz 2000 il 2001 godine a da nije farbano, grdno se varaš ...
može se nać ali rijetko skroz, i kad se nađe tu je cijena od 1000KM pa na više skuplja od ovih ostalih



i još nesto da kazem, svi vi koji mislite da je bolje otic u njemacku pa kupit auto, ni to nije pamento rjesenje,
1. Švabe nisu budale, i gore ćeš dobro auto dobro platit
2. 2500-3500€ mozes uzet finog dizelasa sa urednom i malom kilometrazom + na to svi oni troskovi da auto bude registrovano na tvoje ime ,izaći će te sigurno oko 9000 - 10 000 KM


EDIT: ja sam prije 10-tak dana došao iz njemačke, tako da ovo sto ti pricam je realno i ne lazem te


kakve su kod onog cetvorke prije nurkica benziske na desnu stranu ima ih ja mislim 5 komada :lol::lol:

 
Član
Stoje na jednom mjestu cijelo ljeto, nisam zavirivao puno, al da su dobre i uz to povoljne sigurno bi se to rasprodalo do sad :cool:

ako si zainteresovan mogu pogledat detaljnije, blizu sam svakako ;)
 
Dzeniii je napisao(la):
Stoje na jednom mjestu cijelo ljeto, nisam zavirivao puno, al da su dobre i uz to povoljne sigurno bi se to rasprodalo do sad :cool:

ako si zainteresovan mogu pogledat detaljnije, blizu sam svakako ;)

ma netreba imam ja svoju one me dobro sluzi ;) nako ja informativno i ja cesto prolazim tuda pa samo niknuse jedno jutro :cool: al i dalje staje hehe
 
ja imam bas tog golfa 85 kw 2000 godina
imao sam problema sa turbinom cistio je i mijenjao vakum ventil i crijeva...a turbina je ok...od tad nemam nikakvih problema...
sve dobro radi
skroz mali potrosac
prezadovoljan sam
vec 6 mjeseci ga vozam....
 
Super Moderator
Ne znam do koliko para trazis golfa al pogledaj po piku 150 KS cetvorku ja cu ti poslati ako je nadjem, bila dugo kod kolege pa je prodao on prije mjesec tj zamijenio i taj je sad prodao ne znam kome al mozda se moze naci na piku uglavnom 2003 je godiste tamno siva boja presla je 210000 (samo joj je novi vlasnik vratio na 160000) prepoznat ces je po crvenkastoj anteni na krovu, profilisanim sjedistima... Uglavnom to je cetvorka koja nije udarana, farbana i sta ti ja znam. Mozda je malo skuplja al po mom misljenju cetvorke vrijede max 11000
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ako mislis da ces nac auto iz 2000 il 2001 godine a da nije farbano, grdno se varaš ...
može se nać ali rijetko skroz, i kad se nađe tu je cijena od 1000KM pa na više skuplja od ovih ostalih



i još nesto da kazem, svi vi koji mislite da je bolje otic u njemacku pa kupit auto, ni to nije pamento rjesenje,
1. Švabe nisu budale, i gore ćeš dobro auto dobro platit
2. 2500-3500€ mozes uzet finog dizelasa sa urednom i malom kilometrazom + na to svi oni troskovi da auto bude registrovano na tvoje ime ,izaći će te sigurno oko 9000 - 10 000 KM


EDIT: ja sam prije 10-tak dana došao iz njemačke, tako da ovo sto ti pricam je realno i ne lazem te




nije to puno bitno sto je farban,al da je uradjem kako treba(pricam o tom passatu)covjek tvrdi da autno nikad nije ni lupano ni farbano on ga 2006 uvezo iz njemacke kupio ka kobijagi na poznato tamo.a u mene otac 15 godina radio ko auto limar,i dok je pogledo auto vidi da je lupano,mastan motor,kozica oko mjenjaca izlizana,i pise dfa je preso 205000km
i jos na sve to meni za mog golfa daje 2000km(golf 11/1991,dizel stvarno u dobrom stanju,al nam je potreban karavan pa ga ocemo zamjenit)a za svog pasata trazi 8600km 1999god(sto i nije puno,al je nama puno dat razlike 6500,to ispada golf 2000km,a tak se krecu golfovi benzinci 86,87 godiste)
tako da cemo najvjerovatnije vidit,u austri il njemacnoj uzet nesto,i uvest to je najpametnije rijesenje
ako je ko zainteresovan za mog golfa nek je javi na pp
i posalcu mu slike
 
Da se ukljucim...Ja sam tacno prije godinu kupio golfa 4 sa tdi pd motorom od 74kw 2003 god.Kupljen od covjeka od povjerenja, uredno odrzavan i cuvan, sa zederom i duplim gumama, ali placen 12200KM. Moj kolega me pravio budalom otisao kupio golfa lafo iz uvoza 2001god 10400km, kupio set guma zimskih, zeder ugradio...na njemu hauba i farovi bez packe..."NOVI"...i opet ga izasao kao i mene. A sto neko pisa za auto u Njemackoj ako hoces dobro moras i platiti, golf 4 se krece od 3000Eur sa regularnom istorijom i vlasnikom...Sto se tice pd motora samo kvalitetno ulje i tjeraj...a trosi...sve sto naspes ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
naci dizela u njemackoj te godine ispod 300000 je rijetkost...

ma to rijetko ko vjeruje, trebaju oticu u njemacku pa se sami uvjerit.. gof 4 TDI sa 100 000 km je 4500-5000 € :cool:

sad kad sam bio gledao astru G dvoja vrata metalik zelena,2002 godina, cijena 7000€, a na satu 36 000 km :icon_smile:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ako mislis da ces nac auto iz 2000 il 2001 godine a da nije farbano, grdno se varaš ...
može se nać ali rijetko skroz, i kad se nađe tu je cijena od 1000KM pa na više skuplja od ovih ostalih



i još nesto da kazem, svi vi koji mislite da je bolje otic u njemacku pa kupit auto, ni to nije pamento rjesenje,
1. Švabe nisu budale, i gore ćeš dobro auto dobro platit
2. 2500-3500€ mozes uzet finog dizelasa sa urednom i malom kilometrazom + na to svi oni troskovi da auto bude registrovano na tvoje ime ,izaći će te sigurno oko 9000 - 10 000 KM


EDIT: ja sam prije 10-tak dana došao iz njemačke, tako da ovo sto ti pricam je realno i ne lazem te



gdje da stavim lajk na ovo. covjek je 200 % u pravu.. pozz
 
Top