Iskustva sa mobilnim mrezama

Iskustva sa mobilnim mrezama

Benny_BMW je napisao(la):
Ovako ako se sa nekim cesce cujes kupis Hallo broj 2 broja za 4 km prije je bila 2 broja za 8km,i uzmes sebi jedan njemu jedan das,pricas koliko hoces skine ti samo 10kf po pozivu.....bh telecom imas ono naj broj i tu su ti poruke po 5-6kf a i pozivi su ja msm jeftiniji ...ja koristim m:tel poruka je 11kf ali imas dosta akcija uvjek za 2km 100min 100 besplatnih sms i nekoliko mb interneta ;)

kako u zadnje vrijeme...neki se zale da je ova tarifa kao ukinuta..
inace drug mi ima 065...mtel..
i do skora koristio ovaj net..za 2 km..3 dana..pa poslije..za 2 km 24 h....a sada veli..da nema te tarife u opticaju..uopste...je li ovo tacno...(ovako sam skontao iz nejgove price) ????
 
Član
imas sad u bh telekomu prema naj brojevima besplatno pricas koliko hoces 7 kf uzme i pricaj i dan i noc hehe mene mama tako zove a volio bi da nije ne mogu ni na kafu otic kako treba hahhaha :lol::lol:
 
Nema vecih lopova na planeti,jos se po sudu ganjam sa njima ;)


[/quote]

POTPIS ;)
Naime i ja se s njima ganjam po sudu radi cirka nekih 400KM "koih sam im duzan" posto sam puno putovao kao kondukter u Busu pretezno relacija CRO BIH trazio sam broj koji ima ugovor s nekim operaterom u CRO da ne placam roming i odem ja kod njih i kao oni imaju ugovor s T-mobile HR i da su cijene iste kao i kad zoves s eronet mreze ali samo brojevi na ugovor to imaju i hajd ja kupim dam 10KM za broj potpisem ugovor na 2 god i dobijem i broj i neki mob koji brat bratu da prodaje ne vrijedi vise od 60KM i tako ja 1 mjesec koristio kad meni dodje racun da platim sto sam potrosio i pretplata 92KM :icon_eek: nisam mogo vjerovat prije na dopunu s m-telom mjesecno trosio 30KM a isto razgovora imao jos su i jeftiniji od eroneta u romingu i ako ja da ne duljim s njima udjem u konflikt odem na salter od Eroneta vratim im i broj i mob koji nisam ni raspakovao platim prvi racun da se ocistim duga i zdravo uglavnom meni i dan danas stizu racuni koje ja Ladno pocijepam a za svo dosadasnje uznemiravanje cu ja da naplatim jer advokat je mrak i radi na dobru proviziju ja se samo pojavim i zdravo samo sam mu rekao sta naplatis odstete tj. parnicu ako dobijemo meni 100KM tebi sve ostalo meni ne trebaju njihove pare

moj ti je savjet sta god da uzmes da koristis sigurno ces pogrijesiti :lol:
 
Član
kavaz je napisao(la):
E bravo, zaboravio sam da sam ja ovo u telekomu potpisao, ugovor na 2 godine, sa 50% jeftinijim cijenama svega :lol:
Ne znam da li je ovo jos aktuelno

bila je akcija pocetkom godine, ja otisao prijavio pretplatu kad dodje mi normalan racun, bez ikakvog popusta, tamo-vamo, levat u telecomu zaboravio zakaciti kvakicu da potpisujem ugovor na 2 god, nego samo obicna studentska pretplata.
posto je vec istekla ta akcija, nisam vise mogao po njoj, a trebalo proci 2 mjeseca, pa da mogu odjaviti pretplatu. kad malo nakon toga, opet ta akcija i tad samo potpisem produzenje na 2 god i sad imam studentski paket 10KM+pdv, a trosim 20KM. meni extra, ako malo i prekoracim dodje mi 13-14KM. vise bi ultre trosio, a ovako se sit i ispricam i poruka nasaljem

poruke prema naj broju 3kf, minuta razgovora prema naj broju 6kf (mislim da je u periodu slabog saobracaja), prema fiksnom 13kf (mislim da je i ovo slabi)


uglavnom, bice vjerovatno opet tih akcija, treba malo pratiti po njihovom sajtu ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Od Eroneta nema skuplje mreze na planeti.

Nema vecih lopova na planeti od eroneta,jos se po sudu ganjam sa njima ;)


ernadhusic je napisao(la):
POTPIS ;)
Naime i ja se s njima ganjam po sudu radi cirka nekih 400KM "koih sam im duzan" posto sam puno putovao kao kondukter u Busu pretezno relacija CRO BIH trazio sam broj koji ima ugovor s nekim operaterom u CRO da ne placam roming i odem ja kod njih i kao oni imaju ugovor s T-mobile HR i da su cijene iste kao i kad zoves s eronet mreze ali samo brojevi na ugovor to imaju i hajd ja kupim dam 10KM za broj potpisem ugovor na 2 god i dobijem i broj i neki mob koji brat bratu da prodaje ne vrijedi vise od 60KM i tako ja 1 mjesec koristio kad meni dodje racun da platim sto sam potrosio i pretplata 92KM :icon_eek: nisam mogo vjerovat prije na dopunu s m-telom mjesecno trosio 30KM a isto razgovora imao jos su i jeftiniji od eroneta u romingu i ako ja da ne duljim s njima udjem u konflikt odem na salter od Eroneta vratim im i broj i mob koji nisam ni raspakovao platim prvi racun da se ocistim duga i zdravo uglavnom meni i dan danas stizu racuni koje ja Ladno pocijepam a za svo dosadasnje uznemiravanje cu ja da naplatim jer advokat je mrak i radi na dobru proviziju ja se samo pojavim i zdravo samo sam mu rekao sta naplatis odstete tj. parnicu ako dobijemo meni 100KM tebi sve ostalo meni ne trebaju njihove pare

moj ti je savjet sta god da uzmes da koristis sigurno ces pogrijesiti :lol:
;) Ma ja prije 4 god koristio njihov mobilni internet,potpisao ugovor,prvo su me prevarili da u Neumu imaju EDGE a brzina nije dostojna ni gprs-a,zatim sam naravno prekoracio jednu gigu preplate od 30 km(sto je nemoguce jer je bio toliko spor internet da u mjesec dana nemozes preci gigu nikako :lol: a i njihov mjerac je pokazao 700 mb ) i moram platiti 250 km,nakon sto nisam platio taj mjesec ,iskljucili me,obracunali mi sve preplate i kamate nakon 2 god ,iznos preko 1000 KM,na sudu izganjam 350 i to samo zato sto je njihova odvjetnica zaboravila ugovor,platim uredno,nakon 2 god rijesenje sa suda o ovrhi na mom racunu po zahtjevu eroneta jer kao to nisam platio,ja u prigovoru prilozim jasnu kopiju uplatnice koju sam sreca sacuvao(da nisam mogu se ebat a mnogi vjerovatno nisu),na njoj crno na bijelo njihov ziro racun ,broj sudskog predmeta,ovrha svejedno izvrsena na mom racunu po nalogu suda,o korumpiranim sudovima cemo drugom prilikom :lol: sada cekam povrat sredstava jer sam malo tvrdji orah nego sto su mislili :icon_biggrin: .Jos plus sto sam im korisnik i neta i mobitela i sada i mozes im biti korisnik 300 godina nikakve povlastice a hr T-mobile mi godinama na 2 kupljena bona,dopune, slao 1 djaba svaki mjesec,koja bagra bok te to nije istina . :lol:
 
Član
BHTELECOM - koliko ga mrzili al najbolji je ...


Imam ove ultra dopune al opet ide nekako , poruke su mi sve 6kf , pozivi normalno i jos imam kucni telefon pa bila neka akcija neznam imal to sad kao MOJA PORODICA , znaci s porodicom besplatno pricam i svaki mjesec dobijem od njih 10KM dopune ja i moja porodica ...


Tako da kakvi su takvi su nasi su :D:lol:
 
Član
koristio bhtelekom... presao privremeno na mtel jer BHT kartica ne moze da se izreze na nano karticu... ugl, mtel je puno gori od BHT-a... skida kredit drama brzo.... cekam kraj mjeseca i ponovo na 061/2 :icon_smile:
 
Član
Dobra tema;)

Na Eronetu sam prisilom već 10 godina. Zadnju 3 godine sam na pretplati od 20 km. Užas živi. Stalno čujem za neke akcije korisnicima sa bonovima, kao Eronet se zahvaljuje svojim vjernim korisnicima. Ljudima koji na trafici uzmu bon i koriste ga mjesec dana:icon_eek: Takvim korisnicima su poruke i pozivi jeftiniji nego meni koji sam desetljeće njihov korisnik.

Zbog posla i jako lijepog broja sam prisiljen biti na Eronetu. Mjesečni računi su mi od 80 do 120 km, čim dopuste zakon o promijeni operatera uz zadržavanje broja prelazim na drugu mrežu.
 
Član
menso206 je napisao(la):
imas sad u bh telekomu prema naj brojevima besplatno pricas koliko hoces 7 kf uzme i pricaj i dan i noc hehe mene mama tako zove a volio bi da nije ne mogu ni na kafu otic kako treba hahhaha :lol::lol:
Gdje ovo postoji? Ja sam na pretplati 50 maraka, potpisao onu pogodnost 200% ustede, i mogu reci da nema nikakve ustede, bh telecom je haos skup.. Pozivi prema najbroju isto su preskupi, prema svima u bh mobile mrezi preskupi, ali sta cu kad su svi na njemu, zato ga i koristim.. Da hoce doci neki njemacki operator VIP, T Mobile odma bi presao
 
Član
Mtel pretplata, vec 5-6 godina
30KM placas, imas free minuta, 100 poruka, flat internet
sad su uveli da sam sebi organizujes tarifu, tj. te bonuse, koliko hoces besplatnih poziva, koliko besplatnih poruka, i hoces li net i koliko
najbolje od svega je sto imaju relativno jeftine telefone..
ja prije skoro 2 godine kupio xperiu x8 za 1KM, tada bila 400-500KM ovamo u prodavnicama
uz ugovor na 2 godine
kad sam organizujes tarifu, pozivi prema svim mrezama su 18kf
poruke su 6-7kf
net je na mom paketu 500MB pri (mislim) 3Mbps i onda ostalo na 64kbps al je neogranicen
na 3Mbps ide jutub normalno, kad ti smanje brzinu, tesko ide video, mada surfanje je ok
 
Član
Astra je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
imas sad u bh telekomu prema naj brojevima besplatno pricas koliko hoces 7 kf uzme i pricaj i dan i noc hehe mene mama tako zove a volio bi da nije ne mogu ni na kafu otic kako treba hahhaha :lol::lol:
Gdje ovo postoji? Ja sam na pretplati 50 maraka, potpisao onu pogodnost 200% ustede, i mogu reci da nema nikakve ustede, bh telecom je haos skup.. Pozivi prema najbroju isto su preskupi, prema svima u bh mobile mrezi preskupi, ali sta cu kad su svi na njemu, zato ga i koristim.. Da hoce doci neki njemacki operator VIP, T Mobile odma bi presao

trebao si procitati sta pise tamo o akciji, na 50KM cini mi se da je popust 25%, a ne 50%. znam da je sigurno za paket 30KM tako, za 50KM, mozda cak i manje, mozda je 15%. za studentski 10 i onaj obicni 15KM je bilo 50% popust, za 30KM 15%, dalje ne znam, a moze biti ili isto ili manje ;)

a ovo o najbrojevima za 7kf uspostava, to je na ultri koliko ja znam, kad aktiviras neku tarifu, al te zato odere na drugoj strani vjerovatno.
 
Član
@edoze

Ne znam kada si zadnji put gledao ponudu telefona u mtel-u, ali sada je užaš, svi malo bolji telefoni su im skuplji nego u maloprodaji. Npr. Galaxy 3 kad se pojavio od starta je svugdje bio 1110km, a kod njih 1300. :icon_eek: To je samo jedan primjer, ima ih takvih koliko hoćeš. Ta mix tarifa je isto prilična navlakuša, jebote, obračunska jedinica 60+1 sekunda, užas.
 
Administrator
ma nisam zainteresovan nikako za dopune, jer to oguli. Kao sto je emir_89 napisao, uzmes tarifu zovi ili kako vec, a oguli te na drugoj strani. Isto je to sa svim mrezama.

Raspitacu se to u bhtelecomu, mozda ce biti sada kakva novogodisnja akcija.
 
Član
trebalo bi da bude, imas na njihovoj stranici sve te akcije i djidje. ako ti nije hitno, pricekaj malo, izletice nesto 100% ;)
 
Top