iskoristite dok ima ! (besplatni tv na mobitelu - BHT)

iskoristite dok ima ! (besplatni tv na mobitelu - BHT)

nekad tokom ljeta se moglo preko mobitela gledati par tv stanica..kasnije su ukinuli..ev sad opet. ne znaju ni oni sta hoce..
:)
 
Član
Nisam telecom ali zanima me sta im znaci ovo mSurf korisnici, to se na ultri nesto prijavi ili..? Jel obican ultra korisnik koji se prijavi na internet ustvari mSurf korisnik? :icon_biggrin:
 
Član
ma pusti to, to valjda znaci da imas prijavljen onaj njihov internet, tj podeseno na svom mobu. ja nisam nista dodatno prijavljivao a radi mi ovo...
 
Član
ma da, na ultri ne trebas nista..
na pretplati trebas aktivirat, al kosta 0.00 aktivacija, i 0.00 pretplata al eto cisto trebas otic i prijavit
 
Član
Imam SE K850i, usao na njihovu stranicu, skinuo nekakvu aplikaciju BHT TV Client, pokrenuo i ni jedan program nisam mogao vidjeti, kao trenutno nije dostupno :icon_biggrin:
A da ne pricam da je skinulo preko 2KM dok sam sve to uradio :icon_biggrin: sad imam tu aplikaciju ali necu da ulazim jer kontam ode opet toliko na svako konektovanje :icon_evil:
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
Imam SE K850i, usao na njihovu stranicu, skinuo nekakvu aplikaciju BHT TV Client, pokrenuo i ni jedan program nisam mogao vidjeti, kao trenutno nije dostupno :icon_biggrin:
A da ne pricam da je skinulo preko 2KM dok sam sve to uradio :icon_biggrin: sad imam tu aplikaciju ali necu da ulazim jer kontam ode opet toliko na svako konektovanje :icon_evil:

u pravu si sto se tice skidanja za kr,i meni je isto skinulo oko 2km,ali evo upravo sad gledam ftv,radi bez"problema"ako zanemarimo kasnjenje tona i slike:D,i ne skida nista program mozda samo po nekad 1-2 feninga kad se konektuje....PS mora ti biti puna 3g mreza,i program i meni nije htjeo od prve,ugasio tel,upalio pokrenuo program i sve:cool:
 
Član
jbg to stvarno nisam znao, kod mene otvori u real playeru tako da nije to nista skidalo, nego samo ono nesto sitno dok dodjes do programa :icon_rolleyes:
 
Top