Irmscher

Irmscher

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mah Gogo o Vectri je sve vec davno receno, ostalo je sve samo repriza :cool: To je zivi SEX i nema potrebe dalje pricati...Pozzz i kad cemo kafenisati? :123:
 
Član
Vidim ti si zatamnio i vozaceva stakla tj. prednje bocne sajbe. Jel se moze izvaditi atest da se auto tako zatamni i da se legalno vozi da nebi svaki policajac nesto sr...
 
Član
TNX

Roki, kad god hoces, samo zovi ;)

A sto se tice folija, ebe me svako drugi policajac gdje gdo da odem :D . Obecao sam im da cu skinuto :) A sto se tice atesta (u tim sam poslovnim vodama) nema sanse druze. Konkretno, mi kao drzava, nemamo uredjaja koji bi mjerio providnost i ostale "sitnice" koje se ticu istog... Ali vi u RS-u ste imali, koliko se sjecam, atest... prije nekih 3 godine ... jer sam i imao priliku da vidim par saobracajnih, konkretno iz Dervente, gdje u napomeni pise "Folijom zatamljena stakla" sa pecatom ministarstva ....
Ali trenuto ti u BiH niko to nemoze dati ... nazalost

Javi se na pm ;)
 
Član
svaka cast druze prednji branik je super nema sta,pragovi takodje ce da budu extra,ali ja bih takodje stavio onu tvoju karambolku koji si postavio sliku,odlicno ce da bude..
samo naprijed,kad si poceo nema stajanja,
a jedno pitanje jesi li razmisljaop o spustanju vozila??
nekako mi se cini povisoka???
Znam ja da su to 17 ali opet malo da legne....
a sto se tice zatamnjivanja,ja bih naprijed samo stavio 30% i nemogu ti nista...
pozzz
 
Član
Evo naslo se vremena pa sam povadio muziku iz gepeka i ....

Lagano se sve raskopalo
fotografija0037.jpg


Nova instalacija:
fotografija0039.jpg


Prvo testiranje:
fotografija0041a.jpg


I rezultat:
fotografija0044.jpg


@keno - auto je sputeno, trenutno je na Imrscher oprugama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top