Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

RE: Opel Vectra 1.6 16v Slike iz Kladuše :D str 10

uco_opc je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Naravno moj vjerni pratilac Rale, :D :cool::cool::cool:

Pa dobro jesi morao staviti i ovu sliku sa ovim znakom :icon_sad::icon_sad::icon_sad:

ne stidim se ja svog Opela :)



HELL_BOY je napisao(la):
dok nebudes imao sliku kraj mog auta to nije to ;)

riješim to naredni put, jel' može?

M_iKy je napisao(la):
prelijepa vektra ;););)

Hvala druže ;);)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v Slike iz Kladuše :D str 10

vectra je odlicna svegami, prelijepa je:icon_smile:
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v Slike iz Kladuše :D str 10

HELL_BOY je napisao(la):
nemoj da cekam mnogo :cool:

Hej Raleta zovi da potjera "das auto" i dolazimo dole, samo ja idem između vas ipak je ovo Opel, Wir lieben auto's :p

ArminM je napisao(la):
vectra je odlicna svegami, prelijepa je:icon_smile:

Hvala Armine, jel' rođak zadovoljan onom robom?


nermin suljagic je napisao(la):


Hvala Armine ;)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v Slike iz Kladuše :D str 10

sine ja danas cuooo ,,,,fakat mi zao nemas pojma koliko al sve u svemu nek si ti nama ziv i zdrav jes da je steta velika auta i svega al svega ce biti nek si ti OK ,,,a onaj mozak sa druge strane sto je bio ,,,,ti znas da ga dobro poznajem ,,,nemam rijeci
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v Slike iz Kladuše :D str 10

Prodajem LED štopke za Audi A3, model do '00 mislim.

http://www.pik.ba/artikal/1966371/ukrasne-led-stopke-audi-a3/
 
RE: prodaja LEd štopki za audi A3

Lijep pozdrav svima, treba mi mišljenja onih koji su imali ili imaju Passat 3BG sa triptronic mjenjačem, radi se o modelu s 131 KS, iskustva s tim mjenjačem za motor koliko toliko znam da je ok ali mjenjač i to fkt nisam imao iskustva da slušam, pa vas molim k'o ima kakva saznanja o tome da napiše ovdje.

Hvala Vam unaprijed.
 
Član
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

u mene ga je tetak imao uzeo ga je sa nekih 30000km i jos je bio cipovan imo je oko 160ks
i nikad nije imao nikakvi problema prodo ga je prije godinu ipo sa oko 200000km,i nikad nikakvi problema sa autom nije imao
 
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

Naletio sam na jedan takav, uzeo bih se za male pare, ali nisam imao doticaja baš sa tim modelom da je s tim mjenjačem, al' znam da dobro idu pa bar. :D
 
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

treba mi neko iz okolice Tomislav grada, da pogleda jedan auto ako nije problem, radi se o folciki koju već dugo notam da uzmem i sad sam naletio na baš ok model ali volio bih da neko to pogleda prije nego što odem po nju, jer ja moram preći 300km i više do nje.

ako ima neko, javiti ću mu podatke pa da ode.

Hvala lijepo.
 
Član
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

svaka cast, prejaka Vectra ;)

Golfam' ne mogu da vjerujem da sam pohvalio nekog Opela :D :D :D
 
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

Hvala Carbon, ovo su već stare slike sad je lakirana komplet pa se može čovjek špiglati na njoj :D i još nekih detalja je urađeno :cool::cool::cool:
 
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

Pozz raja odlučio sam se na prodaju mog Ljubimca iz razloga što sam naletio na noviji auto povoljno, evo oglasa pa kome treba bujrum...

http://www.pik.ba/artikal/2733039/opel-vectra-b-1-6-16v-irmscher/
 
Top