iphone

iphone

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako ti je bh telecom kartica,ukucaj u podesavanjima neta na mjesto APN-a. active.bhmobile.ba a aplikacije ubacujes preko Instalera koji dodje vec na vecini dekodiranih Iphonova...
Jarane al si se zajebo sto si ga kupio :D
 
Član
Skontao sam kako al ipak hvala na objasnjenju, mislio sam da ce biti nesto komplikovanije, ma nisam, sto sam se zeznuo ;)
 
Član
legionar je napisao(la):
Skontao sam kako al ipak hvala na objasnjenju, mislio sam da ce biti nesto komplikovanije, ma nisam, sto sam se zeznuo ;)

Evo ti druze tema, idi od zadnje stranice prema prvoj.

Imas brdo korisnih info


http://forum.bljesak.info/viewtopic.php?f=14&t=11386&start=495
 
Član
The_Dag je napisao(la):
ako ti je bh telecom kartica,ukucaj u podesavanjima neta na mjesto APN-a. active.bhmobile.ba a aplikacije ubacujes preko Instalera koji dodje vec na vecini dekodiranih Iphonova...
Jarane al si se zajebo sto si ga kupio :D

nisam siguran, al mislim da mu je to konektovanje preko wap-a. a kolko znam, iPhone se moze konektovati i preko wireless mreze...
 
Član
ja sam popušio tri marke kredita nisam ništa uspio instalirati preko one cyndie kako se već zove:icon_question::icon_rolleyes::icon_mad:
 
N

nenad

Ja za skidanje aplikacija preko Cydie ili Installera koristim besplatan tuzlanski wireless :D naskido sam sve sto mi ikada moze zatrebat! Mobilni internet je kod nas jos uvijek preskup!

The_Dag, i meni si reko da sam se zajebo sto sam ga uzeo, a ja sam prezadovoljan sa njime, sve mi je bolji :cool:
 
Član
Zajebo se je ko nema wireless i mora preko wapa skidati,ode kredit a da bi iPhone bio ono sto moze da bude treba poprilicno kredita...to je problem samo...zbog toga sam i ohladio od njega...a sam priznaj da iPhone bez dodatnih aplikacija za mms,video snimanje i bluetootha je sranje od moba,pa ono jebavanje oko iTunsa za prebacivanje zike,videa i slika....ma joooooj krv mi je moju popio...Ali ko ima pristuo wireless-u sa iPhonom sigurno je jedan od najzadovoljnih korisnika mobilne tehnologije.;)
 
Član
Idi na ovu stranicu i skidaj sebi sta god zelis! Svakakvih mogucih aplikacija imas! Ne samo za IPhone nego za sve SYMBIAN telefone, UIQ itd! http://gizmogates.com/forum
 
Član
legionar je napisao(la):
Hvala svima, ja sam skidao i instalirao preko itunes, doduse one free aplikacije, ima ih samo 100 :D


Hajde mi samo molim te objasni ovo... ja kad idem recimo sinhronzaciju playliste, on mi pobriše sve što je ranije bilo i ubaci nove pjesme... predpostavljam da je isto i sa aplikacijama, iskreno nisam smio probati...

da li ima neka druga finta za instalirati aplikaciju ??
 
Član
addo je napisao(la):
Ako ti moze sta pomoci ovo http://gizmogates.com/forum/YaBB.pl?num=1206635132

I ovo objašnjava kako preko net-a skinuti na iPhone, a ja bih dirkento sa PC-a ubacio aplikaciju
 
Član
Da, isto ce ti se desiti kao i sa muzikom, npr. ako ti je tel prazan tj ima samo fabricke aplikacije mozes skinuti i ubacivati, ali sve sto ubacis ako ima aplikacija na mobitelu izbrisace ti se i ostace ti samo te nove sto ubacis!
kod mene je bio skoro prazan, samo fabricke aplikacije tako da sam ubacio one free i one su i ostale :icon_smile:
E sada jaran koji se bavi sa prodajom mobitela mi je pokazao par stranica na kojim mozes naci crackovane igre za iphone, znaci kad skines tu igricu i kliknes na nju dva puta automatski ti se otvara itunes i ucitava igru, medjutim ja sam probao par i nece da ih ucita nikako, javlja neku gresku!
Najbolji nacin ti je da ubacujes preko cydia al trosi kredit :icon_smile:
 
Član
Ako ti nije problem daj mi par linkova sa sadržajima zanimljivim...

cydia mi isto nije jasna, dowload uradim piše sve complete, kredit mi skine, ali programa nigdje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top