internet mi se sveo na word

internet mi se sveo na word

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mercedes_124 je napisao(la):
heh virusi vjerovatno najbolje bi ti bilo da to pocistis ili formatiras a to je jos bolje

i ja mislim da je to,ali ovo mi je prvi put da izbacuje neka upozorenja :icon_rolleyes:
do sad su mi radili svasta nesto,al ovo prvi put...
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh virusi vjerovatno najbolje bi ti bilo da to pocistis ili formatiras a to je jos bolje

i ja mislim da je to,ali ovo mi je prvi put da izbacuje neka upozorenja :icon_rolleyes:
do sad su mi radili svasta nesto,al ovo prvi put...

znam kako ti je sve manje i manje imas strpljenja..:icon_biggrin:
nego ti fino skini neki dobar a-v poput eseta, kasperskog i tako pa malo pocisti
ako nista opet jbg zadnja opcija je format ali pokusaj izbjec to jbg
 
mercedes_124 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh virusi vjerovatno najbolje bi ti bilo da to pocistis ili formatiras a to je jos bolje

i ja mislim da je to,ali ovo mi je prvi put da izbacuje neka upozorenja :icon_rolleyes:
do sad su mi radili svasta nesto,al ovo prvi put...

znam kako ti je sve manje i manje imas strpljenja..:icon_biggrin:
nego ti fino skini neki dobar a-v poput eseta, kasperskog i tako pa malo pocisti
ako nista opet jbg zadnja opcija je format ali pokusaj izbjec to jbg

ma mrsko mi formatirat,valja sve ponovo stimat,instalirat :icon_cry:
koristim avast,al izgleda da je los...:icon_rolleyes:
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
heh virusi vjerovatno najbolje bi ti bilo da to pocistis ili formatiras a to je jos bolje

i ja mislim da je to,ali ovo mi je prvi put da izbacuje neka upozorenja :icon_rolleyes:
do sad su mi radili svasta nesto,al ovo prvi put...

znam kako ti je sve manje i manje imas strpljenja..:icon_biggrin:
nego ti fino skini neki dobar a-v poput eseta, kasperskog i tako pa malo pocisti
ako nista opet jbg zadnja opcija je format ali pokusaj izbjec to jbg

ma mrsko mi formatirat,valja sve ponovo stimat,instalirat :icon_cry:
koristim avast,al izgleda da je los...:icon_rolleyes:


heh da si gdje blize ja bih ti to uradio sa zadovoljstvom :)
znam da je gubljenje vremena al et meni se cini zabavno :)
 
Član
Pa jel iko procitao sta sam napisao ???

Ili mi ne vjerujete ?

To mi je posao, radim svaki dan to pa zato i pisem detaljno sve, al dobro evo procitaj jos jednom i ako hoces probaj.

Poz.


menjic je napisao(la):
E sad DRWEB:

http://soft.softoogle.com/ap/p575.shtml

Skini to ima na sredini narandzasto dugme download.

pa pokreni i klikni start pa ok pa kad zavrsi express scan i ako ima ista dole u listi da je nasao, klikni select all pa cure.

A ako nije ili ako jest kad zavrsi to sto si kliknuo onda klikni gore complete scan, pa dugme start desno ispod slike, kao zeleni trokutic, kao play dugme. i onda opet sacekaj da zavrsi pa ako ima sta u listi dole klikni select all pa cure ili delete.

Onda skini AVIRA antivirus: AVIRA

Pa iskljuci internet i pobrisi sve sto imas od anti virusa tipa Avast, NOD32, Norton Spy Bot, AddAware i tako to [a tek onda instaliraj AVIRA antivirus i restartaj racunar pa ukljuci internet i klikni na kisobrancic kod sata dole desnim pa update i sacekaj da zavrsi pa onda klikni desnim na C disk i klikni Scan with avira antivirus.

Nakon ove cele procedure bi trebalo da si rijesio sve viruse i obezbjedio se za ubuduce, predlazem da recimo jednom mjesecno skeniras sa ovim DRWeb-om.

Eto.

Ali ako hoces da ovo izbjegnes, trajace skoro kao i instalacija, onda jednostavno prebaci sto ti treba i reinstaliraj sve. S tim da opet imas sansu da ti virus ostane negdje. Vjerovatno nece ali eto postoji sansa :)
 
skenirao sam jutros sa DRWebom i nasao mi je jedno 15 "adware" fileova,citao sam na netu,da nisu toliko opasni :icon_rolleyes:
sve sam ih pobrisao...sad cu skinuti aviru,pa i sa njom sve skenirat... ;)
 
Super Moderator
ad-aware to je za spyware (jel se tako pise) oni nisu opasni al su dosadni
ja sam ih jednom imo bruku haman 1000 ne znam ni odkud mi i uvijek mi javljalo nesto system is critical
nego tebi je nekih virusa uletilo 100% nema sta drugo bit
anti virusom ces se samo zaj*avat 5 dana dok pocistis dok nadjes dok ovo dok ono a i anti virusom kad cistis ne mora znacit da ces ih sve ocistit pa ako ih ostane na disku mogu lako da ga ''pojedu'' pa onda kesas pare za novi ;)
zato ga fino formatiraj i to je to ;)
 
Član
ajj ti meni reci koliko imas RAM memory i koliko i koje igrice imas na kompjuteru pa cu ti reci dali je do virusa illi je do toga
 
Član
Nema potrebe formatirati u vecini slucajeva, a eto rijesio je problem sa ovim gore sto sam napisao.

Ako hoces jos da budes bas siguran da nema nista, skini i spybot pa ga apdejtuj pa skeniraj pa ga onda uninstaliraj - obrisi sve od njega jer ce ti usporiti malo racunar. Ali to nije toliko obavezno, jedino nije losa opcija u njemu ona IMUNIZE, to ti spreci neke spy i add ware da uopste dodju do tebe cak i ako dodju nece nista raditi i neces ni osjetiti da ih imas :):):) zato se i zove imunizacija :)
 
Murinho...nemam nikakvih igrica :D
kao sto menjic kaze,rijesio sam problem...nagomilalo mi se adware fileova,koji se razlikuju od spyware fileova...oni su blazi od spyware i najcesce dolaze uz neke programe i sl. nisu posebno opasni,ali kada se nagomilaju,usporavaju racunar :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top