Int. display u Corsi

Int. display u Corsi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja danas sam iz Corse izbacio originalni radio kasetofon koji ima iznad odvojeni display gdje prikazuje radnju kasetofona...sada sam ubacio LG mp3 player koji naravno nema prostor gdje se ukljuci dzek koji kontroslise iznad integrisani display u autu...zanima me da li postoji nacin da se to spoji da radi i on nekako mi truba da nista ne pise na njemu :D ali po mogucnosti bez sjeckanja oko originalne instalacije auta :D

Jesam se izjasnio svaka mi cast,ali vjerujem da me kontate ;)

LP
 

LSD

Član
ja te kontam.....za to sto ti hoces morash imati izlaz na playeru koji podrzava tu funkciju
 
Član
Nema na LG te mogucnosti,LG ima mogucnost ukljucivanja onog dzeka sa 2 reda a Display koristi jos jedan dodatni red na dzeku i mislim da ni jedan neoriginalni player nema tu mogucnost,ali mozda grijesim :D

Nema drugog rijesenja!?
 
Član
Dobro ti je rekao....player mora imati opciju sub display...
EDIT:Grijesis....Alpine npr. ima interface-a za Opelov display....:cool:
 

LSD

Član
ubacivao sam komshiji u Astru nekog pioneer-a nezz sad oznaku;
i imao je mogcnost prikazivanja funkcija na onom displayu....
cek...sad cu da nadjem koji je model:icon_smile:
 
Član
Hajd potrazi :) tnx

A nista onda cu ovaj LG prebacit starom u audija a ja cu traziti sa mogucnoscu ubacivanja i dodatnog displaya :D
 

LSD

Član
car_photo_219617_7.jpg

evo ga DEh-P4900IB
znaci trebas traziti s opcijom SUB display output
 
Član
mogu svi HU iz Alpine ponude imati funkciju komandi s volana (uz adapter naravno) dok funkciju displaya imaju samo oni bolji modeli citaj skuplji. i sam adapter je oko 200KM
 

LSD

Član
nezz sad...mislim da ga je on platio oko 270 km prje godinu i pol
al nemoj me drzati za rijec
 
Član
Ok sad znam sta trazim ;) hvala vam momci,raspitat cu se malo koji modeli to imaju pa cemo nesto napraviti ;)
 

LSD

Član
samo znam da je xxx puta jeftinje ukinuti potpuno taj mali display nego ganjati novi player....
a zatvorish ono mjesto i bude furka...ili kad vec kupujes novi kupi DVD pa gore izvuci display
 
Član
eh taj ti ja prijedlog ko najbolji :) ali cekaj da prvo auto do nekle otplatim pa cu onda DVD kupovati ;) heheh
 

LSD

Član
pazi ovo
http://www.bhtuning.com/evo-i-moja-astra-g-karavan-t-25928-2.html
:icon_smile:
 
Član
a zar ne ostane samo sat posle na tom displeju i njega mozes stimati neovisno o playeru pa ostavis samo njega neka radi :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top