instrument tabla problem, MERCEDES W204 c220 cdi 2007god

instrument tabla problem, MERCEDES W204 c220 cdi 2007god

Legend
Drug ima problem na mercedesu, c220 CDI 2007 god, oznaka sasije je w204 ja mislim..
Ugl, desava se sljedece, kod njega je plazma taho, i crk'o je, znaci nista ne pokazuje, niti gorivo, niti obrtaje, niti kilometre, nema ni rasvijete.. problem bas :/

zvao sam par ljudi, niko mi se nije ponudio to napravit, tako da vidim ovdje ima li neko neku ideju..
 
Legend
jeste, u mercedesovom salonu, naplatili su 60km dijagnostiku i rekli da je crk'o sat i da je 2200km sa ugradnjom..

trenutno sam u potrazi za novim satom ..
 
Član
Kontaktiraj Ismara ima on lijeka za to al opet ocekujte finu cifru jer covjek zna svoj posao i zna napravit ;)
 
Legend
razgovarao sam sa ismarom vec. buduci da je plazma, ne radi sa tim (nema dijelova za popravak)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
razgovarao sam sa ismarom vec. buduci da je plazma, ne radi sa tim (nema dijelova za popravak)


mislio sam da moze i to rijesit jer je kod drugara e39-ci rijesio onaj displey na satu za bord i ostale sitnice bez problema i jos nekih hrpu stvari i stvarno covjek od tad nikakvih problema nema ;)
 
Član
Pa sto ti ga ne rastavi da vidi sta je otislo mozda bi se nesto dalo iskombinovat, ili narucit te djelove sa ebaya.
Svakako nema nista od nje ako neradi
 
Član
eeee nije svako strucnjak za elektroniku :D nije to cd player pa da ga moze svako praviti, ali mi je to malo glupo, crkao je kupi novi a nista pokusati napraviti ili da preporuce nekog da napravi. Ali ta cifra novog je :icon_rolleyes: kod nas mozes pristojno auto kupiti za njegovu instrument tablu :lol:
 
Legend
preporucio mi je majstora nekog u lukavici koji radi mercedese (on navodno ima dijelove za popravak)
sat u mercedesovom servisu, sa kodiranjem kosta oko 2500 km, sto je bas puno.. koliko god to auto bilo klasa, vrijedilo, itd itd..
u hercegovini sam nasao na par otpada sat, pa cu vjerovatno sutra do gruda da vidimo moze li se to sredit..
 
Član
nazovi Profu,Zenica,vjerovatno MTR ima njegov br ako ti nemas,mislim da je dobar s njim
po Zenici,kad god je neki zesci kvar,ljudi idu njemu...

061363052 profa zenica
evo nadjoh u jednoj temi ovdje njegov br
 
Član
Kako je mogao tako da rikne:icon_question:
Jesu li u servisu ista poblize rekli sta bi mogao biti uzrok crkavanja il su samo zavirili u kola i vidjeli potencijalno dobru zaradu pa rekli da nema lijeka?
Ima na ebay-u taj sat i kosta 240Eur
 
Član
ma vjerovatno se moze popravit,samo se njima nije dalo petljat oko toga pa rekli da mijenja...nije kineska roba pa kad crkne-mijenjaj
 
Član
buraz evo ti broj tog elektronicara u lukavici ime mu je vjeren anjegov broj tel je065683625 e ako on nemoze napraviti ili ismar dzozo onda neznam ko bi mogao neki rtv mehanicar koji voli da se bakce oko tih djelova
 
Top