inspekcija

inspekcija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle upalila mi se ispekcija i oil service na bmw kockici, znali tko u cemu je problem, kao to ugasiti?
 
Član
I nakon izmjene ostanu lampice svijetlit. Ima nekla sema kojom se gasi inspekcija al to ce neko od BMW fahrera reci jer ja neznam
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
I nakon izmjene ostanu lampice svijetlit. Ima nekla sema kojom se gasi inspekcija al to ce neko od BMW fahrera reci jer ja neznam


mjenjao sam ulje, al ostalo opet upaljeno, ima neka sema da se ugasi
 
Legend
pod haubom imas ,...okrugli pin uticnicu,u njega nije standardni obd2 kabal i utikac ja mislim.........ne znam na pamet ,ali brikuju se 2 zice na par sekunda.... i greska se ponistava,......imam negdje u knjigama shemu za to........pokusacu ti naci pa cu skenirat ...
 
Član
[attachment=12760]
Ulje:
Kljuc off, spoji zicom pin7 i pin19.
Okreni kljuc (bez paljenja) na drugi "zarez".. i izvadi zicu nakon par sekundi.
Inspekcija:
Sve isto samo cekaj oko 10tak sekundi.
 
Član
nermin je napisao(la):
Ulje:
Kljuc off, spoji zicom pin7 i pin19.
Okreni kljuc (bez paljenja) na drugi "zarez".. i izvadi zicu nakon par sekundi.
Inspekcija:
Sve isto samo cekaj oko 10tak sekundi.

evo sad sam gledao ne mogu naci taj utikac :S
 
Član
To ti je to.. samo sto kod tebe nije okrugao dzek vec je sa jedne strane ravan, crveni poklopac je na njumu cini mi se negdje pored usisa zraka..
 
Član
nermin je napisao(la):
To ti je to.. samo sto kod tebe nije okrugao dzek vec je sa jedne strane ravan, crveni poklopac je na njumu cini mi se negdje pored usisa zraka..

aha,probacu sutra to da nadem...hvala druze
 
Član
nermin je napisao(la):
Ulje:
Kljuc off, spoji zicom pin7 i pin19.
Okreni kljuc (bez paljenja) na drugi "zarez".. i izvadi zicu nakon par sekundi.
Inspekcija:
Sve isto samo cekaj oko 10tak sekundi.

kako da znam koji je pin 7 a koji 19 gledao sam kod mene nemam nikakvih brojeva, evo nasao sam jel to taj utikac
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top