ing-ecc

ing-ecc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo meeeeeeeee

ha ha ha ... ma bravo raja
očigledno se ovde (i na sličnim forumima) okupljaju osobe koje zanima bilo koja vrsta automoilizma ali su to i osobe sklone zafrkanciji, naprosto duhoviti ljudi
dokaz za to su svi ovi kometari napisani od sinoć, tj. od mog (škrtog) predstavljanja, pa do ovog trenutka kada pišem ovaj post
al Vam moram reći, NAVUKAO SAM VAS (... na tanak led :cool:)
dakle, ja sinoć razmišljam šta bih napisao i pošto znam jako puno o sebi nikako da se odlučim ŠTA
ma hajde reko, napišem jednu prostu izjavnu rečenicu (što nije fer al znam da ću uraditi ovo što sada radim) pa da vidim reakciju, jel i ovde RT k´o na street racu, i Bogami jeste, uglavnom svi startaju sa RT<1 sec.

eto

toliko od mene za sada (a biće još), u ovim trenucima ne odlučujem se ići i korak dalje zbog onog prvog poslije mene od sinoć (iako nisam shvatio zašto se po imenu zna da mogu puno pisati) ili recimo i onog koji je napiso da bi (vjerovatno administratori) trebalo ograničiti predstavljanje sa <> od 30 riječi
;););)
 
Član
Pa sad da se treba predstavit sa barem trideset rijeći heheh i tih 30 bi moglo kod nekih bit bačeno :D:D , ali makare neke osnove kao ono : " Ja sam ja di ste" i vozim biciklo sa tri brzine hehe al eto pozz i dd i budi aktivan makar na forumu kad nisi u predstavljanju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top