informacije sta je potrebno za voznju skutera

informacije sta je potrebno za voznju skutera

Član
pitam za jarana posto oce da uzme skuter i zanima ga sta mu treba sve da moze regularno voziti
 
Član
Ako je skuter ispod 49 kubika onda samo mora polozit testove i naravno motorcic mora bit reg.
 
Član
treba ici i na predavanja kao za auto, al brze se zavrsi, i dobije iskaznicu, kao vozacku neku za skuter... ovo je 100%.. inace kad te zaustavi policija a ti imas onu potvrdu za tesstove, to ne vazi uopste
 
Član
Druze treba ti A kategorija znam prosao sam kroz to,kaciga radi tvoj sigurnosti a i radi zakona ;)
 
Član
do 50 ccm treba testove polaganje i iskaznicu dobijes ja to vec imam 3 godine a takodje mozes vozit i sa vozackom b kategorije ;) pozz
 
Član
Stilo je napisao(la):
Druze treba ti A kategorija znam prosao sam kroz to,kaciga radi tvoj sigurnosti a i radi zakona ;)

potpis

a ono da mozes do 50cc s b kategorijom, to ja cu po zivot sa svakim da ne moze
pusti price rekla kazala
 
Član
s1ck je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Druze treba ti A kategorija znam prosao sam kroz to,kaciga radi tvoj sigurnosti a i radi zakona ;)

potpis

a ono da mozes do 50cc s b kategorijom, to ja cu po zivot sa svakim da ne moze
pusti price rekla kazala

ja ti to garantujem da moze vozam skuter vec 4 godine i nisam imo vozacke b kategorije i onda sam polago testove dobio iskaznicu i s tim se vozo i onda polago za b i sad sa tom vozackom vozam skuter ;) pogledaj na pozadini vozacke da imas b1 to ti je to ;) a A1 je do 125 ccm
 
Član
ermin_tz je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Druze treba ti A kategorija znam prosao sam kroz to,kaciga radi tvoj sigurnosti a i radi zakona ;)

potpis

a ono da mozes do 50cc s b kategorijom, to ja cu po zivot sa svakim da ne moze
pusti price rekla kazala

ja ti to garantujem da moze vozam skuter vec 4 godine i nisam imo vozacke b kategorije i onda sam polago testove dobio iskaznicu i s tim se vozo i onda polago za b i sad sa tom vozackom vozam skuter ;) pogledaj na pozadini vozacke da imas b1 to ti je to ;) a A1 je do 125 ccm

B1 je biciklo s pomocnim pogonom, ne skuter, ne motor ili slicno do 50cc
samo A1 za mladje od 18 ili A za starije
ako hoces da se kladimo po sta oces...
 
Član
ae ok ako mislite da je tako onda de mi recite sto nisam nikad dobio nikakvu kaznu kad me policija zaustavi a ja dam vozacku b kategorije ???? kad sam polago za ovu iskaznicu radio sam samo testove nikakva voznja i slicno.... a testove takodje imam i sa vozackom b kategorije
 
Član
Druze ti mu plati kazne kad vec garantujes,ja sam imao polozenu B kategoriju kad sam vozao skuter i zaradio sam 1000KM u 4 mjeseca, a ta b1 kategorija ti je za motor sa pomocnim pogonom (pedalama):Dmozda tamo kad vas nisu toliko rigorozni po tom pitanju pa vam progledaju kroz prste ali ovdje su veoma strogi,nek momak ode u policijsku stanicu i dobije informaciju iz prve ruke ;)
 
Top