Informacije: Prenociste u Sarajevu?

Informacije: Prenociste u Sarajevu?

Član
Pozz raja iduce sedmice cu morat prenocit u sarajevu jednu noc pa me zanimao neki hotel/motel/prenociste koji je onako razumne cijene gdje bi mogo prespavat?
 
Druze, zar nisi vidio da ima vec otvorena jedna tema sa ovim pitanjem... otvorena bas u ovom podforumu... prelistaj malo.. ima dobrih prijedloga ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Druze, zar nisi vidio da ima vec otvorena jedna tema sa ovim pitanjem... otvorena bas u ovom podforumu... prelistaj malo.. ima dobrih prijedloga ;)

nema ondje nista, meni treba konkretno mjesto gdje da odem i po mogucnosti broj telefona.


P.S. treba mi jedan bracni krevet :D
 
eddo je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Druze, zar nisi vidio da ima vec otvorena jedna tema sa ovim pitanjem... otvorena bas u ovom podforumu... prelistaj malo.. ima dobrih prijedloga ;)

nema ondje nista, meni treba konkretno mjesto gdje da odem i po mogucnosti broj telefona.


P.S. treba mi jedan bracni krevet :D

haha u tom grmu lezi zec :D onda ce ti valjda neko dati konretan prijedlog ;)
 
Član
apostol je napisao(la):
Delminijum, Hotel herco
Rimski most
mislim da imaju to i pristojnu cijenu i diskreciju.

:lol: sa suprugom sam ne treba meni diskrecija :lol:

al puno hvala na informaciji sacu ih probat proguglat ;)
 
Član
Sve zavisi koliko si ti voljan para dat
Hotel Hollywood je jako dobar ako ne
i medju najboljim u sarajevu sve sobe su im dobre
u svakoj sobi imas LCD tus kabinu s masazom WiFi
nedavno sve uradjeno i renovirano u D dijelu

bio sam dosta puta prelijepo je
hrana super imas blizu i kafic i internet klub tj u sklopu hotela
kuglanu veliki parking s rampom i cuvarima video nadzorom
 
Član
daj ba idem u sarajevo po vize ne treba mi nista osim kreveta gdje cu prespavat :lol: ... samo trazim da je cisto, nista vise ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
daj ba idem u sarajevo po vize ne treba mi nista osim kreveta gdje cu prespavat :lol: ... samo trazim da je cisto, nista vise ;)

zar nije bezVizni rezim :D
onda ti je na stupu najbolje tj
najisplativije :cool:
 
Član
0g1 je napisao(la):
eddo je napisao(la):
daj ba idem u sarajevo po vize ne treba mi nista osim kreveta gdje cu prespavat :lol: ... samo trazim da je cisto, nista vise ;)

zar nije bezVizni rezim :D
onda ti je na stupu najbolje tj
najisplativije :cool:

gdje na stupu daj kakve podatke, adresu, broj, email, nesto ... bezivizni je u evropi, ali ne u americi :D
 
Član
eddo je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
eddo je napisao(la):
daj ba idem u sarajevo po vize ne treba mi nista osim kreveta gdje cu prespavat :lol: ... samo trazim da je cisto, nista vise ;)

zar nije bezVizni rezim :D
onda ti je na stupu najbolje tj
najisplativije :cool:

gdje na stupu daj kakve podatke, adresu, broj, email, nesto ... bezivizni je u evropi, ali ne u americi :D

Staces u Ameriki :D
banana city 464-200
BM - 771-850
 
Član
odo radit sa zenom :cool: ... hvala puno na infu odo odma zvat davdim kakve su cijene :D

banana city 78, BM 79 ... ljudi imal sta za 30 :D
 
Član
Ima prenociste na Carsiji, 30 KM noc, jedino je jebada oko parkinga. Ujutro ti nacrtam kartu ako odgovara?

Evo dva brzinska s pika:

http://www.pik.ba/artikal/2059707/hostel-prenociste-sobe-sarajevo-stari-grad/

http://www.pik.ba/artikal/1413723/hostel-sobe-prenociste-quot-rooms-kesten-quot-061-268-054/
 
Top