Info o felgama 16" Bos. Krupa

Info o felgama 16" Bos. Krupa

Član
Da li ko zna sta o ovim felgama koje se prodaju?! I da li je im cijena opravdana?! 450KM sa gumama (ali imaju samo 3 gume na njima).
Daleko mi Bos. Krupa,da ne bi napravio 300 ili 400km bezze. :icon_rolleyes:

http://www.pik.ba/artikal/2459932/alu-felge-16/
 
Član
RE: Info o felgama 16"

trebao si stavit oglas sa pik-a, mozda neko poznaje prodavaca pa ti moze olaksat posao, a i ova jedna slika nista ne govori
 
Član
RE: Info o felgama 16"

Ispravio sam Link ;):icon_smile:
Nadam se da ima neko iz tog kraja...da zna nesto o tome.:icon_smile:
 
Član
Pa sto se toga tice nisam jos 100% odlucio,ali po pik-u gledajuci ove mi se najvise svidjele,a i sto se tice cijene ovo je nekako max sto mogu dati a da imaju dobre gume na njima,da nemoram odmah sljedece ljeto gume kupovati.... (gledao sam i kod ljuboje).
 
Član
Ovu astru sam fkt vishe puta vidjao po cazinu, zapele su mi za oko felge, a sad u kakvom su stanju nisam se zagledo, a i bilo je prije zime,, heh, nadam se da ce ti neko moci reci info kakav tebi treba :)
 
imam ja slicne 17ke ispoliro sam rub al nije visoki sjaj...nisu udarane il nesto...go je rub tako da se vidi da nisu varene ni kitovane i tako to...u tuzli su felge, ako hoces mozes naletit, dao bi ih za 320KM...javi se na PM
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
imam ja slicne 17ke ispoliro sam rub al nije visoki sjaj...nisu udarane il nesto...go je rub tako da se vidi da nisu varene ni kitovane i tako to...u tuzli su felge, ako hoces mozes naletit, dao bi ih za 320KM...javi se na PM
dobio si pm;)
 
Član
Da to nisu felge od onog cvilera iz Krupe?:D
E da si mi javio, ja danas iz Krupe došao, mogao sam možda da vidim taj cvil u trećoj.:icon_cry:
 
Član
Lik iz Krupe se nejavlja...izgleda nesto nije OK sa felgama....pitao ga za kontakt broj i od tada ni traga ni glasa o njemu... PIK ima ponekada cudnih prodavaca :lol: ali zbog toga ima PIK Fails;)
:icon_exclaim:

Koliko vrijede ovakve felge kao na slici ALUTEC 17" sa gumama koje mogu jos jednu sezonu 205/45/



Uploaded with ImageShack.us
 
Top