Industrijski fen

Industrijski fen

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala na odgovorima, danas gledao u jednoj prodavnici 250 KM boschov, malo mi se zamantalo :lol:
 
Član
duurma je napisao(la):
komso ja bas veceras gledao u OBI-u 100KM boschov fen;)

Trebalo bi mi to, baš ću otići pogledati taj, ak' je isti ko ovaj onda je to džaba, ali ovaj ima neke dugmiće po sebi i display kao kompjuter kakav :D
 
hm, ne vjerujem da je boschov original tako jeftin, cini mi se,, (nisam bas siguran) , al mi se cini da je moj stari platio bas taj boschov sa displeyom, stimanje temperature, ovo ono, nesto oko 400 KM,,:icon_confused:
 
Član
miloshinho je napisao(la):
hm, ne vjerujem da je boschov original tako jeftin, cini mi se,, (nisam bas siguran) , al mi se cini da je moj stari platio bas taj boschov sa displeyom, stimanje temperature, ovo ono, nesto oko 400 KM,,:icon_confused:

Moguće je, zavisi kad je kupovao, možda prije dok nije pojeftinilo.
 
Jassmin je napisao(la):
miloshinho je napisao(la):
hm, ne vjerujem da je boschov original tako jeftin, cini mi se,, (nisam bas siguran) , al mi se cini da je moj stari platio bas taj boschov sa displeyom, stimanje temperature, ovo ono, nesto oko 400 KM,,:icon_confused:

Moguće je, zavisi kad je kupovao, možda prije dok nije pojeftinilo.

prije 10 mjeseci.! Moguce,,.... ....:icon_smile:
 
Član
taj sto ima displej sluzi da se sa orginalnih karambolki unese podatak u fen koji sam odredi temperaturu da bi se mogla karambolka npr zavariti a da je ne unisti i uz njega dodu razni dodaci za razne funkcije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top