Ima li potrebe raditi veliki servis ( presao 77 000 ) ?

Ima li potrebe raditi veliki servis ( presao 77 000 ) ?

Član
zamjeni samo remen to ti je najjeftinije. a ostalo sve opet na 120-130 i spanere i vodenu pumpu.
 
Član
scorpio je napisao(la):
zamjeni samo remen to ti je najjeftinije. a ostalo sve opet na 120-130 i spanere i vodenu pumpu.

To je sve sklop,ako bilo koji dio otkaže sve ode u 3 pm...

Ne valja štedit na ovim dijelovima

MrShadow: Kod mene isto,malo do faxa,na kavu...Kad idem na duži put uzimam auta od staraca.Godišnje maksimalno 10 milja
 
Član
ma mjenjaj sve ako ces mjenjati nemoj samo remen,a moja preporuka da zamjenis nebi bilo lose,jer npr ovlasteni servisi npr. vw daje garanciju ******* kilometara zavisi od servisa ali i 24 mjeseca pa ti sad vidi,drug na astri mjenjao na 42 000km ali je remen bio kao kod tebe star 6 godina i to ogrinalni kilometri on kupio novu.
 
Član
ma idem komplet veliki servis raditi, znaci remenje,pumpa i sve ostalo sto se inace mjenja nakon 5 godina starosti. servis je oko 600 Km, garancija 2 god ili 90 000 Km ..
 
Član
Samo komplet sve zamjeni u ovlastenom servisu dobijes garanciju na 90 000km, toliko sam ja dobio u Audi servisu, sve zamjenio kostalo me 600km. Samo ako sve zamjenes dobivas garanciju, i onda se ne brini. ;)
 
Član
mijenjaj to sve u kompletu,kao sto si i sam rekao servis 600 km i dobijes garancije 90 000 km,tim tempom opet ces ga mjenjat zbog godina :D

slabo vi to vozate,u mene kadett 84-to godiste a preso 80 000 km...:D:D
 
Top