Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

mato19E je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
MAXI-Megane je napisao(la):
evo ja skidam pa ulecem :)
i ja sam ti maloprije uletio..za 50$:D
...a i mati90..:lol::lol::lol::lol:

ja sam taj mati90 nisi samo za 50$ vec 150$,hhhh :123:

druze jebo pare nije to bito...a vidjo sam ti golfa ispred enigme fina ti registracija...mato..:cool::cool::cool:

bitne su pare kad su prave hhh,aha tamo mene mozes vidjet svaki vikend,a golfa nema vec odavno al nadje se uvijek drugi,ja odo spavat sutra nastavljamo
onda vidimo se na picu nekad jer visim u enigmi...a pripremi se za sutra
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jbt, pa vi nesilazite sa nitta :)

Kad igrate turnire i on vam prikaze poruku da ste diskonektovani slobodno nastavite sa turnirom.. sve trke i pare se registruju jedino sa rival stipu nije oke :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ima li koga
spremnog>?
 
Legend
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ima li koga da se trkamo :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

skupljaju se pare :D

ide mustang sad visokih 12 sec :lol:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

gale bogami onaj moj jos ziv :) cak sam i nitro sinoc opalio sa sarajlicem :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ja cu se druziti kasnije ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

48369189.jpg


Bolji od mustanga :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Hidraulic je napisao(la):
Bolji od mustanga :D
Jest.. kod mene ide 11.2 sa 180KS i 250nitra :)
nemam para da ga tuniram sada.. za koji dan cu da se bacim na posao, da ga spustim ispod 10 :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pa i ne ide nesto mrva :D mustang, 450 hp bez nitra , guma, launcha, zapravo nista sem turbo kita, svijeca i sitnica 11.1 ide i moze jos mrvu dole, nisam se jos ustelio na njega :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hahahah
dobrar znaci

ima li ikoga
tamo
 
Top