Idiotski enterijeri automobila

Idiotski enterijeri automobila

Član
Sigurno ste pogledali barem jednu epizodu poznatog MTV šoua Pimp My Ride - ono kad reper Xzibit i njegovi saradnici traže ubedljivo najgori krš od automobila koji postoji u američkim gradovima i od njega prave zapanjujuće luksuzne limuzine ili sportska kola. I svi mi tako ne možemo da verujemo šta ispade od one kante, i u sebi mislimo "E, kad bi tako nešto bilo i kod nas, pa da dođu po onu moju nesreću, jedva se vuče, motor samo što nije riknuo". A pošto Xzibita nema pa nema da dođe, neki uzimaju stvari u svoje ruke i uz reči "Ma šta on zna, ja ću da napravim bolje sa deset puta manje para" kreću u avanturu. I naravno, katastrofalno greše, s obzirom da nisu profesionalci i da im je jedina preporuka za bavljenje automobilom to što su skoro gledali kako im automehaničar nešto čeprka ispod haube. Ovo su najbolja upozorenja da i vi ne pokušavate nešto slično sa svojim miljenikom.







 
Član
brate ima katastrofa, ali vidim ima 2-3 koja su jako precizno uradjena i sigurno su unutar nekog show cara i definitivno nisu jeftina...
 
Član
6_ee884.jpg

ovo meni ne lici na idiotizam, evo mi lici na auto u koje ulozeno dosta para i truda.....;)
 
Član
tigar3110 je napisao(la):

ovo meni ne lici na idiotizam, evo mi lici na auto u koje ulozeno dosta para i truda.....;)

Mozda je za neku zvijezdu pravljeno, bas sam gledao u street customs kako prave smarta i minija u toj boji i tako slicna unutrasnjost ;)


Evo mozes vidjeti
http://www.youtube.com/watch?v=xdRBkNnHxhQ
 
Član
aa tugo jesenja...sta uradise od auta ....jedino ovaj pinki nije los..za neku zeMsku...a ostalo ....zali boze materijala :p
 
Član
Bokili je napisao(la):
druga slika je rat rod , prvo progooglaj šta je to ,pa onda stavljaj slike i pisi gluposti

Drugi je i meni ok, ali pogledaj ovaj zvucnik sa desne strane,rucicu menjaca, cd player... ne ide nikako...
 
Top