Idealna vozila za uvoz

Idealna vozila za uvoz

Pa eto i ja sam kupio ovog mercedesa i to nisam bio prva ruka , kupio ga od preprodavaca kojeg sam onako znao i napravio cijenu za mene. Sto kazes zamisli koliko je on nju platio kad je opet zaradio i tada kad je meni prodao i opet i ja zaradio :D Samo eto sto je ja nisam htio prodati hrdjavu pa sam ulozio 500km u farbanje i zaradio samo 500km jer kao sto sam rekao nisam htio da cackam oko kilometraze nista.
 
Član
Kad se udje u semu nema potrebe kupovat auta sa preko 250000 na satu, nego treba otic desetak puta u njemacku skoro pa dzaba, tek kasnije ces dobivat auta kako treba i sa dobrom cijenom, vi sto prvi put idete vas svi deru, od onog turcina gdje prvo njemu letite pa sve do ovih nasih spedicija koja vam ga zavuku jos dublje, i onda sjedete za tastaturu i prozivate svercere kako se gore auta kupuju sa pola miliona pri tom jos pola strane na autu nema itd. Svi koji tako misle bujrum kod mene upravo mi je dosla c klasa mercedes sa 160000 na satu limuzina avantagrde, placena gore 1600 €, pa procijenite vi stanje auta
 
Gdje li je stajala 15 godina pa je tako mazena i pazena :D To sto si ti ubo ako je istina je 1:10000 , kod mene pola mahale , prijatelja , poznanika sverceri ja ne govorim nikad price iza kojih nemam dokaz. AKo ti tako radis tebi svaka cast ali 90% ih radi kako sam ja to vec napomenuo sto sam se jos i vise uvijerio tada kada sam trazio sebi auto za preprodati.
 
Član
Slazem se sa @Dzeniii, nije sverc auta nesto cime se mozes poceti tek tako baviti pa biti uspjesan. Dok ne upoznas ljude gore, pa i na granici, a i ovde kod nas, koji ce te uvezati da prodjes bolje nema zarade.
Isto, ne mozes otici uzimati jedno auto sad, pa drugo za mjesec i ocekivati nesto.

To jr jedan od onih poslova gdje bez dobrih poznanstava nemas uspjeha kako god da pokusas.
 
Pa da , pa moras na Gradisku ici jer je jeftinije i te svercerske fore :D Kasnije kad se uvezes labudicu i ne dovlacis jedno nego vise da se fino isplati da nije vise to neka sica kao prije ali naravno da pocnes ne mozes odma tako , zato je dobro kad imas ozbiljan kesh pa da sto prije napredujes a ovako su u pitanju godine a opet je i sansa da ces uspijeti kocka danas.
 
Član
Pa da , pa moras na Gradisku ici jer je jeftinije i te svercerske fore :D Kasnije kad se uvezes labudicu i ne dovlacis jedno nego vise da se fino isplati da nije vise to neka sica kao prije ali naravno da pocnes ne mozes odma tako , zato je dobro kad imas ozbiljan kesh pa da sto prije napredujes a ovako su u pitanju godine a opet je i sansa da ces uspijeti kocka danas.

Cim se sjetim koliko danas ima aditiva i bagre u njemackoj nebi ni pomisljao na taj posao, pored toga dosta ljudi se bavi tim poslom. Bolje te pare ulozit u x stvari koje mozes ovdje radit.
 
Moj stari je mislio ici za njemacku pre tri godine kad je golfa uzimao i doslo je do racunice da auto koje valja ne mozes uzeti za male pare i kad to sve uradis izadje i skuplje nego ova po piku. Uzeo je golfa od prijatelja koji drzi VR auto plac i auto je tip top proverena kilometraza i sve tad nas izasao oko 9700 sa registracijom mimo sto je radjen veliki servis zimske felge i gume. Drugi primer je komsija koji je automehanicar i ima suru koji je uzimao auta iz njemacke i preprodavao i trazio je tad cetvorku do 2500 eur nije bitno koliko je presla ali da je bila u tip top stanju enterijera i limarije i naravno nije nasao ni jedno da valja 7 dana je bio u njemackoj trazeci. To bi ti se isplatilo jedino da imas labudicu i par drugova pa da kupite vise vozila i povucete ovamo. A sto se tice vozila pezo 206sw ili 307, golf 4, bmw e46 320d i mozda cak i punto 2 oni su tamo do dzaba.
 
Citroëna također ima tamo prejeftinih, njemci ne vole taj auto da ih jebeš, i onda ovi sto su ih kupili ne mogu tek tako lahko prodati,pa spuste cijenu,pogledaj po onim portalima mobile.de i autoscout.de
 
Član
ako hoćeš neku zaradu ja bi ti predložio da uvoziš oem dijelove sa udarenih auta od gtia, sline, amg i sl razradiš posao, to skoro svi koji nešto petljaju po autu traže a u bih izleti nekad

izreklamiraš se na par foruma piku ja bi kreno od toga :D
 
Član
ako hoćeš neku zaradu ja bi ti predložio da uvoziš oem dijelove sa udarenih auta od gtia, sline, amg i sl razradiš posao, to skoro svi koji nešto petljaju po autu traže a u bih izleti nekad

izreklamiraš se na par foruma piku ja bi kreno od toga :D
Slabo od tog ima zarade, madzid je prije par godina pokusavao tako nesto, doduse radio je sa novim dijelovima, otvorio radnju, pa pokrenuo casopis, pa organizacija eventa i kratko je sve to trajalo.. nazalost
 
Ma ako hoćeš neku manju zaradu, odeš uzmes ili udareno auto,ali malo udareno, ali da mu bas spustiš cijenu,ili koji je prešao 350-400km,ali da je održavan i utegnut i onda ovdje središ limariju ili spustiš km, ali opet ne možeš pošten biti. Možeš ali da si u tim šemama kao sverceri
 
Član
ja sam mislio na polovne dijelove, nećeš biti švercer i uvaljivati ljudima, nabavljaš egzotiku polovno i ti se ugrađuješ i to je to :)

to je samo moj prijedlog pa da imaš u vidu
 
Član
ja sam mislio na polovne dijelove, nećeš biti švercer i uvaljivati ljudima, nabavljaš egzotiku polovno i ti se ugrađuješ i to je to :)

to je samo moj prijedlog pa da imaš u vidu

Pa znaju ljudi i u njemackoj sta je sline , gti , opc itd. Nije niko lud dat te dijelove jeftino, takve stvari se isplate ovde kupit pa nosit u njemacku prodat
 
Top