Iceman Vs. Hot Girls

Iceman Vs. Hot Girls

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
pa neg sta su tibore,nisu doktori nauka :p neka hvala,ova garant ima u sebi vise bolesti nego 50 kurvi na stupu :p A sto se tice pranja,to bi pustio da opere :p

Vidis upravo zbog ovakvog glupog bosanskog razmisljanja kod nas nema sanse da se organizuje sexy car wash jer ni jedna ne zeli da je aman na ulici prozivaju kurvom, ako djevojke peru auta u sexy kombinezonima ne mora znaciti da su se jebale sa cijelom zapadnom tribinom!!!
 
Iceman je napisao(la):
Astra je napisao(la):
pa neg sta su tibore,nisu doktori nauka :p neka hvala,ova garant ima u sebi vise bolesti nego 50 kurvi na stupu :p A sto se tice pranja,to bi pustio da opere :p

Vidis upravo zbog ovakvog glupog bosanskog razmisljanja kod nas nema sanse da se organizuje sexy car wash jer ni jedna ne zeli da je aman na ulici prozivaju kurvom, ako djevojke peru auta u sexy kombinezonima ne mora znaciti da su se jebale sa cijelom zapadnom tribinom!!!

tako je drug,mi smo jako cudan narod,bosancii,,,ja neznamm stvarnoo...to je sasvim normalno na zapadu,zato i idu ispred nas dosta godina,a te cure su astra sve djevojke sa malo jacom skolom,mozda poneka iskace iz toga...al sasvim sam siguran da ih ima medu njima,koje imaju vecu skolu od tebe i znaju sta dalje u zivotu...

pozzzz....


a slike su dobree,svaka cast...da meni ovako bar hoce prati auto:icon_sad:
 
Član
ice kako sinoc kuliras ispred mene hehehe al nemozes pobjec ;) sminka svi se okrecu za bengom super i ove tete bgm :lol:
 
Član
Murinho je napisao(la):
ice kako sinoc kuliras ispred mene hehehe al nemozes pobjec ;) sminka svi se okrecu za bengom super i ove tete bgm :lol:

hehe vjerovatno nisam ni pokusavao pobjeci, s kojim si ti autom bio?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top