I: sa 5x 100 na 5x 112

I: sa 5x 100 na 5x 112

Član
Pozdrav zanima me mogu li kako da prebacim sa 5x 100 na 5 x 112,moze li diskovi da se stave od passata ili audija,odgovaraju li na trap od Golfa 3,ima li ko kakvu informaciju o tome,hvala :D
 
Član
Negdje sam citao da imaju neki adapteri koji ti se montiraju na postojeci i dobijes zeljeni izlaz na drugoj strani....
 
Član
adapteri, cca 2 cm su debeli tako da i na to treba racunati pri odabiru/montazi felge, da "ne izlete" previse van rubova....
 
Legend
EDO_GTI je napisao(la):
Pozdrav zanima me mogu li kako da prebacim sa 5x 100 na 5 x 112,moze li diskovi da se stave od passata ili audija,odgovaraju li na trap od Golfa 3,ima li ko kakvu informaciju o tome,hvala :D

odi kod bilo kojeg tokara , skini tocak i neka covjek izmjeri sirinu glavcine da se sve upase na mjeru, i to nije problem druze, prijatelj 18-ke vuce bez belaja...

jedino sto ti adapter / distancer nemoze biti tanji od ,minimalno 2cm ili vise zbog stezanja tocka i duzine sarafa


sad ce te admini malo napasti , trebao si temu otvoriti u "SAVJETI" , ovdje se postavljaju gotovi radovi koji nekome mogu pomoci,samo zamoli koga da ti prebaci temu druze ;)
 
Član
Momci jeli stvarno mislite da to vrijedi glave, ne diraj to bez potrebe, sta ces stavljati ploce koje ce ti drzati neki drugi sarafi pa onda sarafi koji ce ti drzati felge za te ploce....
Ne isplati se i nije sigurno sta vise.
 
Član
Hvala,adapteri nisu prava stvar,vec sam gledao,jel puno izbaceni tockovi dodju.E jbg. nisam znao dje da okacim temu,ako moze admi. neka prebaci
 
Član
Outrage je napisao(la):
A ja se nebi igrao sa tim tokarenjem...a ti kako hoces !

slazem se tokar 0 bodova bar sto se mene tice a evo distancer (adapter) sa 4 na 5

http://img411.imageshack.us/i/13082008067.jpg/
 
Top