I like to see you on my mirror

I like to see you on my mirror

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


Evo malo slicica odavno dok nadjem jos boljih pa cu stavit,uglavnom prve stvari koje ce se radit su sigurno farbanje i krpanje nedavno nastalih steta kod pokusaja da mi naguze passija ali imao je kuku pa je napadac ostetio i hladnjak hehehehe sumnjam da ce to opet pokusat :) iduce bi bilo muzika,i popravak kontrolne table samo jedan dio jer je iznutra sve super osim navedenog i tapacira na krovnoj strani koji je od vlage jednostavno otpao .Na kraju nije neko auto ali cu dati sve od sebe da ga ocuvam u sto originalnijem stanju
 
BHT Ovisnik
kad skrpas slika otvori u temi njemacka auta svoju temu i stavi slike kasnije:cool: jos jednom dobro dosao iostani aktivan 'ko ja :D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
kad skrpas slika otvori u temi njemacka auta svoju temu i stavi slike kasnije:cool: jos jednom dobro dosao iostani aktivan 'ko ja :D

hvala marko jos bolje te nasao ......hvala za napomenu ....imam jednu zadnju stopu onu sto se stavlja na zadnje staklo gore pa ko ti trebala javi staviim sliku ak oces
 
Član
ooo ..lijep passat , stavi i stopu tu ,sve stavljaj ...


dobro dosao jos jednom ,pozz iz sanskog mosta;);)
 
Član
badboy je napisao(la):
ooo ..lijep passat , stavi i stopu tu ,sve stavljaj ...


dobro dosao jos jednom ,pozz iz sanskog mosta;);)

hvala care fvala pozzz

evo isto jedan malo stariji video da vidite imam prob s mobom meni se cini da ce izletit kroz prozor u petoj
http://www.youtube.com/watch?v=I8RRWD7qpic
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top