Hypo Banka odlazi iz Bosne i Hercegovine

Hypo Banka odlazi iz Bosne i Hercegovine

Član
***** vam taman se obradovao... xD

ma kad ove strane kompanije iseljavaju to je ujedno i pozitivno i negativno

gledajuci sa aspekta domaćih konkurenata je pozitivno, znači da su domaći uspijeli se izboriti protiv tako moćnih konkurenata iz europe...


gledajuci općenito "europski duh" nas napušta xD
 
***** im ja mamicu i onome ko ih je doveo ovamo. Dok su u Austriji obicna seoska banka ovdje se predstavljaju kao mocnici gule narod do kosti. :icon_mad:
 
Član
Sta se pjenite dzaba, banke dolaze i odlaze kao i sve ostale firme, a niko vas ne tjera da idete u HYPO. Svako bira za sebe...

Budimo realni 90% kredita je potrosackog tipa, pa je onda frka za vratiti kako god se zvala banka.
 
Salle je napisao(la):
je*em vam taman se obradovao... xD

ma kad ove strane kompanije iseljavaju to je ujedno i pozitivno i negativno

gledajuci sa aspekta domaćih konkurenata je pozitivno, znači da su domaći uspijeli se izboriti protiv tako moćnih konkurenata iz europe...


gledajuci općenito "europski duh" nas napušta xD

kakvi bolan domaci konkurenti u nasem bankarskom sektoru :icon_biggrin:
 
Član
Ma ajd nek idu nama nit ce bit losije nit bolje bez njih sto Noke rece da hoce i ovi nasi politicari kud otic :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Salle je napisao(la):
je*em vam taman se obradovao... xD

ma kad ove strane kompanije iseljavaju to je ujedno i pozitivno i negativno

gledajuci sa aspekta domaćih konkurenata je pozitivno, znači da su domaći uspijeli se izboriti protiv tako moćnih konkurenata iz europe...


gledajuci općenito "europski duh" nas napušta xD

kakvi bolan domaci konkurenti u nasem bankarskom sektoru :icon_biggrin:

hahah to se i ja pitam. mislim da je "moja banka" domaca jer je nastala od one FIMA banke, i uz to nisam siguran za onu "novu banku" cujem da je neka banjalucka. ovo ostalo koliko ja znam sve je strano...
 
Član
pa kad sam mislio, pisao sam u podsvijesti i za aferu OMV-a

ali mozda bi i bilo vise domaćih banaka da nije stranih... :D
 
Top