Humvee Traffic Driving in Baghdad

Humvee Traffic Driving in Baghdad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nodiash je napisao(la):
nema stajanja...ako stanes velike su sanse da ce te RPG odrat ko macku...

a šta ekipa sa RPG-ovima samo čeka sa strane kad će neki džip stat da ga pogode.. a inače ak se kreće pa bar 2kmh onda neće, onda je u safe zone..
 
Član
corrado je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
nema stajanja...ako stanes velike su sanse da ce te RPG odrat ko macku...

a šta ekipa sa RPG-ovima samo čeka sa strane kad će neki džip stat da ga pogode.. a inače ak se kreće pa bar 2kmh onda neće, onda je u safe zone..

bilo je toga koliko hoces...derali su ih na svakom koraku kad stanu i jednostavno ljudi vise nestaju...takva su im pravila a ide dosta vise od 2kmh...nagledo sam se rasutih hamvija na stotine...vjeruj da ovo nije nikakvo kurcenje...pito bi te ja bil ti stao...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Steta sto se ovako ne moze kod nas voziti, da poguram sve one papke sto se vuku 40 glavnom :D

hahah.. baš tako... al on njima i ne napravi neke stete na automobilima... nego onako samo ih malkice poljubi s guza :p:cool::lol::D
 
N

nenad

Ratna zona - posebna pravila, naravno da nece stati. Jest ciganluk ali sta ces, bolje nekom malo kucnut auto nego poginut.

CoL3-99 je napisao(la):
jos 91 su mi tatinog prijatelja na mostu sa peglicom pregazili(usmrtili) i nitko za to nije odgovarao,i eufor i svi ovi misle da su hadzije:icon_mad::icon_mad:

Pa nije u BiH bilo nikakvih mirovnih snaga 91', SFOR je doso u BiH krajem 95' a EUFOR krajem 2004.
 
BHT Ovisnik
to je bilo u RH,to i govorim,bas zato jer nije bilo ni rata nit ista,eufor sam naveo jer su sad on,a tada je bio unprofor to znam,samo sam naveo
 
Član
cirkus da mene ovako kucnu neznam bilo bi svega pa zamisli tolki kes ulozis i hajvan te udara da se sklonis :icon_twisted:
 
Član
eki16 je napisao(la):
cirkus da mene ovako kucnu neznam bilo bi svega pa zamisli tolki kes ulozis i hajvan te udara da se sklonis :icon_twisted:

pa ko im je kriv sto ne gledaju u retrovizore:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top