HUMANOST NA DJELU

HUMANOST NA DJELU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemam obicaj da ovdje iznosim ovakve stvari ali nisam mogao da ostanem ravnodusan kada sam vidio koliko smo slozni (mi obicni narod ovdje u BiH), dakle slusajuci emisiju UDRI MUSKI na radiu KAMELEON cuo sam da je potrebna pomoc nasoj sugradjanki LJILJANI KRAJNC i vjerovali ili ne u 20 min poslano je 6000 poruka za pomoc!
Vjerujte da, opet napominjem obicni ljudi, pomogli vise nego se udostojio iko iz vlade.Opcenito od politicara!Bilo je, i dalje se nastavljau uplate po 5-10-15 KM od ljudi kojima je i to puno da daju ali ipak solidarisu sa nasom sugradjanikom koja je majka 2 djece! Za njenu operaciju potrebno je oko 60000 €! Samo da napomenem da toliko kosta jednomjecni rashod samo jednog diijela nasih politicara, jedan automobil nasih politicara... :icon_evil::icon_evil::icon_evil:a njoj doktori predvidjau jos 2 mjeseca zivota  :icon_sad:

Porukom koju posaljete na boroj 091/514-100 donirate 0.80 KM! ;)

Zato ukoliko ste u mogucnosti uplatite onoliko koliko mozete na brojeve racuna KRAJNC LJILJANA 09000936028 RAIFFEISEN BANK i devizni račun 1 9 0 0 0 6 5 7 8 0 8 RAIFFEISEN BANK ;)

HVALA ;););)
 
Član
poslo sam poruku,a imam oko 1000 možda i više email adresa pa ću svima poslati ovaj gore tekst
 
poslano nadamo se brzom oporavku i da će sve biti uredu ljudi šaljite i dajte sve od sebe jer to sutra mogu bit i naša djeca i naši roditelji bolest nebira
 
Član
Ja se izvinjavam svima koji ste poslali, trebao sam napisati 091 umijesto 061 posaljite na ovaj broj i dobicete potvrdu, izvinite jos jednom :(
 
Početnik
ja se nisam ovdje, na ovu temu, javljala po ovom pitanju, ali sam ja to krenula da saljem po nekoliko dnevno vec prije nekih 4-5 dana... cim sam cula... maloprije slusam batka, kaze da se odazvalo ljudi ko u prici, moguce je da je i veliki dio novca vec skupljen, ali nastavite pipl slati... ono sto bude viska, trebat ce nekom drugom!

inace, cula sam (ali nisam provjerila) da je danas neko preminuo/preselio, ali obitelj nije dozvolila da se iskoriste organi... zao mi je preminule osobe, ali zao mi je i roditelja sto nisu, u svojoj boli, u mogucnosti da sagledaju koliko je vrijedna "zrtva" davanja organa...

ko god moze i zeli, neka se prijavi u donatorsku mrezu... svaki organ, koji je iskoristiv, nekom moze pomoci... ne budimo sebicni...

nastavite zvati...
 
N

nenad

Poslao, nadam se da ce se skupiti ostatak potrebnih finansija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top