hu se gasi

hu se gasi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi imam jedno pitanje...sta uciniti??

naime u autu imam 8 zvucnika
2xtrosistemci ovalni
2xfabricki zvucnici u vratima (kao neki bas)
2x u tabli
2xvisokotonci
a auto je golf 2
i desava mi se da kad pojacam da se player ugasi nekad je to radio na 23 a sad se gasi i na 15...imam predpostavke da je akum slab...al opet wufere i pojacalo kad skopcam rade normalno i ako vjerujem da tamo ide puno vise struje...hmm sta mi je ciniti
 
Član
Pa ništa posebno se ne dešava :lol: , samo si malo previše natovario zvučnika na taj jadni hu i skinuo mu otpor na 0... :icon_mad:
Probaj samo spojiti jedan par elipsi i recimo te u tabli pa nam onda prenesi utiske. ;)
 
BHT Ovisnik
meni se slicno događa na sony-u,naime 2 ovalna po 70rms,kad je hladno auto i upalim ga pojavi se OFFSET i nece zvucnici,ili jednostavno se ugasi,nakon vozanja 2 min dođe sebi i proradi jos nisam skontao do cega je,dal je do aku
 
BHT Ovisnik
e to neznam,to je standarno kako je bilo i prije,mjenjao sam ostatak komplet,samo to nisam
 
Član
sto ce ti svako reci ko se imalo razumije u ICE da provjeris kablove do playera i u vecini slucajeva to rjesava problem ;)
 
Član
Spreco podebljaj plus i minus od akku do playera, uzmi ohmmetar izracunaj koliko ohm-a ti ide na ulaze od playera, nesmje ic ispod 4 ...

Col3 nevaljaju ti spojevi ... il su pretanki kablovi, il su lose pospajani kablovi ... uglavnom nevalja ti instalacija ...
 
Član
Kako je sve to spojeno??? šta na koji kanal , dali šta ide preko skretnica???
Napravi ponovno instalaciju, al neće ti to pomoć u tvom slučaju....
Na 1 kanal ide maksimalno jedan zvučnik(4ohma) osim ako ih spajaš u seriju...
Za male pare nabaviš nekog 4-kanalca i spojiš to kako treba;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top