http://www.automotosvijet.com pohvaljuje BHtuning forum

http://www.automotosvijet.com pohvaljuje BHtuning forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sad ce se ova dvojica posvadjati :lol:

stvarno svaka cast , ima ovdje itekako mnogo dobrih tema , projekata , ljudi , stvarno je jedan od najjacih foruma na ovim prostorima :cool:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
sad ce se ova dvojica posvadjati :lol:

stvarno svaka cast , ima ovdje itekako mnogo dobrih tema , projekata , ljudi , stvarno je jedan od najjacih foruma na ovim prostorima :cool:

:lol: :lol: :lol: :lol:
joj sto me nasmija,svaka cast :cool:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
sad ce se ova dvojica posvadjati :lol:

stvarno svaka cast , ima ovdje itekako mnogo dobrih tema , projekata , ljudi , stvarno je jedan od najjacih foruma na ovim prostorima :cool:

:lol: :lol: :lol: :lol:
joj sto me nasmija,svaka cast :cool:
jel to neka ironija sto sam rekao da je jedan od jacih foruma na ovim prostorima ili ? :icon_rolleyes:
 
Član
;);)

Pratio sam i ja postove (textove), misljenja, prijedloge, nacine gledanja automobilizma i zakljucio da bi odredjena ekipa sa foruma mogla napravit casopis (lupam "bhtuning") koji bi bio daleko bolji od kojekakvih domacih "pokusaja". Neznam, mozda je to i dugorocni cilj, plan ili zelja vlasnika ovog portala, al' znam da bi to bio pun pogodak i da bi se aktivacija jednog takvog projekta isplatila u velikoj mjeri. Poklopili bi se svi ovi navedeni "pokusaji" od auto moto casopisa.

edit.

Ovo je samo moje misljenje... a ovu iplativost sam postavio kao rezultat dugorocne vizije, jer takvo nesto bi sigurno zahtjevalo mnogo novca, zalaganja...
 
Član
carfreek je napisao(la):
"""Vjerovatno je to najveća grupa ljudi u Bosni i Hercegovini, a i šire za koju možemo odgovorno reći da poznaje automobile nego svi automobilski mediji u Bosni i Hercegovini zajedno!! """"

izvadak iz teksta :)

glavna recenica citavog teksta
 
Član
E sad treba dodatno opravdati ovo receno;)
Mislim sve sto treba jeste da radimo kao i do sada, zar ne?
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
sad ce se ova dvojica posvadjati :lol:

stvarno svaka cast , ima ovdje itekako mnogo dobrih tema , projekata , ljudi , stvarno je jedan od najjacih foruma na ovim prostorima :cool:
Posvadjati? Sa kolegom sa foruma?? NI U SNU! :)

vw_damir je napisao(la):
;);)

Pratio sam i ja postove (textove), misljenja, prijedloge, nacine gledanja automobilizma i zakljucio da bi odredjena ekipa sa foruma mogla napravit casopis (lupam "bhtuning") koji bi bio daleko bolji od kojekakvih domacih "pokusaja". Neznam, mozda je to i dugorocni cilj, plan ili zelja vlasnika ovog portala, al' znam da bi to bio pun pogodak i da bi se aktivacija jednog takvog projekta isplatila u velikoj mjeri. Poklopili bi se svi ovi navedeni "pokusaji" od auto moto casopisa.

edit.

Ovo je samo moje misljenje... a ovu iplativost sam postavio kao rezultat dugorocne vizije, jer takvo nesto bi sigurno zahtjevalo mnogo novca, zalaganja...

Pa ideja je OK. Mozda bi ipak trebalo da se stampa samo za pretplatnike, a ne kao sto je proauto stampao u fojnici 2500 komada magazina prije 5 godina (sada je manje) , a prodavao oko 40-ak posto. Doduse hvalio se tirazom od 15 do 20 hiljada kao da u fojnici ne znaju koliko stampaju :)

ali takve novine bi bile tek nesto ono konkretno! Vlasnik ovoga bi mogao razmisliti cak i o pdf novinama za pocetak??? Ima li misljenja? Bilo bi i gdje sta nabaviti, i kako ko sta mijenja, malo preijeti iskustva iz tehnoliski naprednijih zemalja, gomilu tehnickih pojasnjenja... Mislim da bi bilo super. Pa evo nas na forumu ima skoro koliko oslobodjenje isprinta primjeraka dnevnih novina. ili dnevni list :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top