How low can you go?

How low can you go?

Legend
http://www.imagesforme.com/upload/db784177.jpg[/IMG
[IMG]http://www.imagesforme.com/upload/d82cef43.jpg
835d12f3.jpg
 
Član
@frenkie, hoces da me prekine kad gledam ove mecke? :cool:
def... ove stare mecke su beton. nikada nove nece imati dusu kao stare...
 
Početnik
sad sam se ISPLAKAO ko malo djete:icon_cry:,ma bgm ce da me INFARKT zdere...pa ovo je nemoguce pa sta ljudska ruka uradi to je STRAHA
 

LSD

Član
Frenkie-3B je napisao(la):
LSD je napisao(la):
nije mi jasno ovo...
jel skinuto sve do lima pa onda bacio samo lak ili je neki drugi nacin da se dobije efekat kao na zadnjoj slici

ja mislim da je to fora ko u onoj formuli 1 davno kod merca kad su skinuli fabu da dobiju na kilazi,mislim da je ista fora samo u ovom slucaju zbog fore i da bude pravi SILBERPFEIL ;)

sta ti znacio ovo :D:D:D

morao je necim uraditi zashtitu lima....
obican lak ili nesto drugo:icon_question: :icon_smile:
 
LSD je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
LSD je napisao(la):
nije mi jasno ovo...
jel skinuto sve do lima pa onda bacio samo lak ili je neki drugi nacin da se dobije efekat kao na zadnjoj slici

ja mislim da je to fora ko u onoj formuli 1 davno kod merca kad su skinuli fabu da dobiju na kilazi,mislim da je ista fora samo u ovom slucaju zbog fore i da bude pravi SILBERPFEIL ;)

sta ti znacio ovo :D:D:D

morao je necim uraditi zashtitu lima....
obican lak ili nesto drugo:icon_question: :icon_smile:

Silver Arrow
 
nije tema , al et , pricacemo o silver arrow negdje pa ces vidjeti sta je to :icon_smile:

ugl. slike od plave 123-ce sam imao negdje , jako lijepo , mada bi ja falc ostavio poliran , odlicna mecka , stvarno , sve iz ove teme su odlicne , stvarno auta koja imaju dušu , bice jedan ovakav na nasim cestama , kunem se :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
nije tema , al et , pricacemo o silver arrow negdje pa ces vidjeti sta je to :icon_smile:

ugl. slike od plave 123-ce sam imao negdje , jako lijepo , mada bi ja falc ostavio poliran , odlicna mecka , stvarno , sve iz ove teme su odlicne , stvarno auta koja imaju dušu , bice jedan ovakav na nasim cestama , kunem se :cool:

bio je poliran falc al ga je lik iz negkog razloga ofarbao :icon_question:
 
Član
sb.jpg

___________________________________________________________
3739498065_d81cb6249c_o.jpg

___________________________________________________________
72209002.jpg


72209001.jpg


509093.jpg


MJ1.jpg


Frenkie-3B je napisao(la):

ovo nije ni priblizno niskom :lol:

a treca slika se ponavlja :D
 
Top