How low can you go?

How low can you go?

JD. je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Još jedan ljepotan, po mišljenjima mnogih najniži E36 :icon_smile:

air ride :icon_smile:

Znala sam da će bar jedan ovakav komentar bit i čekam samo :D
C/P:
Just to answer a few questions about the car ...

Yes the car is on COILOVER's Bilstein pss9's ,
also the car is a 95 M3 with an AA supercharger ,
and yes those are REAL ASC mirrors
 

JD.

Član
djavolica je napisao(la):
Znala sam da će bar jedan ovakav komentar bit i čekam samo :D
C/P:
Just to answer a few questions about the car ...

Yes the car is on COILOVER's Bilstein pss9's ,
also the car is a 95 M3 with an AA supercharger ,
and yes those are REAL ASC mirrors

hehe kako god, ovako moze samo ravno voziti, tako da je ovoliko spusten samo radi slikanja onda :)
 

LSD

Član
4235bf1.jpg

M4IoPGDWpO0zaPAl.jpg

:D
 
Legend
pa 90% ovih auta je profesionalno slikano, znaci svaki od njih ima gewinde, nagewinda ga za fotoshoot i to je to.. poslije toga digne ga na normalnu visinu..

takodje ima dosta auta koja su samo za show off..
 
Čovjek ga vozi tako...bila je priča o tome već, sa dva foruma čitala, istina puno više mora paziti al ga stvarno takvog vozi...imaju dva skoro ista al od ovog su bile bolje fotke pa sam njega izabrala.Uglavnom jedini valjda niži od njega je onaj crni što je toon imao temu o njemu prije pa se nekima nije sviđao :D Elem kako god bilo, slike perfektne, auto isto tako kome se sviđa sviđa, kome ne šta se može ;)
@Frenkie-nisi, nemam toga u kolekciji :D
@tvrdoglavi-Extra Mazda ;) ni ja je ne vidjeh prije isto, tražila nešto više slika da postavim :icon_smile:
 

JD.

Član
djavolica je napisao(la):
Čovjek ga vozi tako...bila je priča o tome već, sa dva foruma čitala, istina puno više mora paziti al ga stvarno takvog vozi...

ne vjerujem dok ne vidim sliku kako to vozi i mota sa ovako uvucenim prednjim gumama u blatobrane ;)
 
Legend
vozil ga il ne...to zna vlasnik...al ako ga i vozi sto je hebeno "sigurno mu pod nije lijep" kao limarija :D
 
Top