How low can you go?

How low can you go?

evo nesto iz zahvalnosti za druugu na savjetu i osloncu :icon_smile:
f15e0f5b.jpg

ae26f45d.jpg

0c782ee8.jpg

17dfeaf0.jpg

51e6ff71.jpg

59d6d9ec.jpg

hehehe.....Hvala jos jednom ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
Nermine dragi ovo je malo rec chuning i pimp my car style,fail! :D

dragi erole...ovo auto vozi djevojka iz amerike...
znaci zensko..vidis da je sve u nekakvom pink fazonu,nevidim nista lose...radi se o mitsubishi-u koji je vrlo rijedak i ima sam po sebi upadljiv dizajn,neko bi rekao da je ruzan al meni je bas nekako simpatican ovaj...jbg,kad mogu ljudi voljeti RAT-look gdje auto poluzasarafljeno i i razvaljeno a da nekazem hrdjavo izaziva pojedincima divljenje...
mozda se tebi nesvidza kako je uslikano,jer je amaterski slikano a ne nekoim Full hd kamerama ili kako se vec zove.... :lol:
jbg...ja sam ovo stavio zato sto ima osoba koje vole ova auta i zato sto su rijetka kod nas....neeeeemoj braco odma o antituningu...ljubi te nermin tvoj.... ;)
 
ti si moj drug,nemoj mi se izvinjavati... ;)
nego nam stavi par slikica koje su djelo tvog klick-prsta sa domacih SR-ova....:icon_smile:
 
Član
Sinov i krecrke moje evo malo skolice za danas :lol:
bfH-600x450.jpg

djm-600x450.jpg

cmn-600x450.jpg

rh-600x450.jpg

rdsyjk-600x450.jpg

yhtdy-600x450.jpg

hkgc-600x450.jpg


I evo jedan po mom ukusu (samo da su jos felne crne i stopovi crni i farovi naravno) I LOVE BLACK
costas_s2k9.jpg

costas_s2k1.jpg

costas_s2k2.jpg

VIDI GA!
costas_s2k4.jpg

costas_s2k3.jpg

costas_s2k7.jpg
 
Hm...ovi ameri su ludi stvarno...a ženske pretjeruju sa ovim pink fanatizmom!Jesam djevojka ali nisam ljubitelj te boje na autua naročito ne plastičarenja ovog tipa i ovi farovi joj apsolutno nisu trebali!Vidjela sam ovo već prije al...no comment stvarno, previše plastike i premalo snage sigurno, ne vjerujem da je motor dohvatila od silnih plastičnih gluposti a takva auta nikako ne volim...Ova Mazda i Honda od Davora iznad perfektne po meni ;)
 
Član

svabo je svabo... :cool:

ne znam da li je bilo... :icon_rolleyes:
a pitaj te poliacajca koliko je nizak.... :lol:
 
ja mislim da su svima doqrcili ovi golfovi koji 90% na isti fazon , 4-5 vrta felgi , a 20 auta , sve isto jbt , gubi se preglednost radi toga.

Dajte malo akcije , ovako breeeeee :D
 
Top