Hot hatch ili coupe za 2500-3000e

Hot hatch ili coupe za 2500-3000e

Član
16,2 ili tako nekako moze Punto voziti serijski :icon_biggrin:

Punto je mnogo ozbiljniji auto od Saxa u svakom pogledu, ali ni blizu tako zabavna jurilica. Ima vise izolacije, motor je mrtav u usporedbi sa onim iz Saxa (ne da ne ide, nego ni upola tako veselo ne reaguje na gas i nabija obrtaje), a sto se tice lezanja i kocnica i tu je 106/Saxo ispred. Punto je sigurniji u crash testu.
 
Saxo/106 je cute autic, al slabo vidjam da ga ljudi slagaju, doduse ne znam za brdske trke i to, al ovako na 402 sceni, sto Dellasa i zanima nije bas cesto.

Ja cu naravno savjetovat Hondu, iz prostog razloga sto je volim, ali i iz razloga sto se svaki Hondin motor moze za male pare ubrzat da vozi 16ku, naravno u laganoj sasiji poput Civica 4gen ili CRX-a, evo uzet cu primjer mog 1.4

cijena samog motora je oko 200-300 km, 90 konja fabrika, dupli karbovi, treba ti citava instalacija i ecu od 1.6 sohc oko 100-150 km, usisna 50ak km i sa tim setapom se izbacuje sigurica 110 konja, dodaj tu jos ebay headere, kraci mjenjac sto se slaze od oem dijelova , trosak od 200 km i niskih 16ke ko iz p :)

il u startu uzmes 1.6, nabacis vtec sohc glavu, ebay headere, z6 usisnu, tamo vamo jos sitnica i eto te na 140-150 konja i visokih 14s

u Beogradu imas ekipicu koja se muva oko tunera Mite i koja visi na Shuto forumu, sa njima se skontaj i zivot ce ti bit lijep i veseo :D za vise info o njima obrati se Saletu aka Sasa_CRX :cool:
 
Član
Imam neku ponudu za dobrog punta pa zato pitam, a imam i ponudu za chipovanog e36 325 24v taj je bas zao:) Ma bice auta, samo polako necu se zaletati, mora da bude dovoljno brz ali u dovoljno dobrom stanju. A to za honde, pa nzm uzeo bih mozda nesto ali ih slabo ima bas na oglasima...
 
Član
dellas je napisao(la):
Imam neku ponudu za dobrog punta pa zato pitam, a imam i ponudu za chipovanog e36 325 24v taj je bas zao:) Ma bice auta, samo polako necu se zaletati, mora da bude dovoljno brz ali u dovoljno dobrom stanju. A to za honde, pa nzm uzeo bih mozda nesto ali ih slabo ima bas na oglasima...

Uzmi tog bmwa i daj meni, ja ti dam tempru i garantujem nisku 15ku :D
 
Član
Uzeo auto 99%, sutra u 12 cu znati definitivno. Niti je hot hatch niti je coupe, niti je klasa 16, jbg obicno to tako bude :)
 
Top