Horn Subwoofer in car

Horn Subwoofer in car

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
previse, previse preloma sa jako velikim kutevima hodnika, a tek duzina.. za kutiju sa slusanje je ok, sa takvim stvarima se postize dubina, a tebi to nije potrebno.. vec se zna kakve kutije su najbolje za SPL, neznam zasto izmisljati toplu vodu kad vec ima i vruce..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
previse, previse preloma sa jako velikim kutevima hodnika, a tek duzina.. za kutiju sa slusanje je ok, sa takvim stvarima se postize dubina, a tebi to nije potrebno.. vec se zna kakve kutije su najbolje za SPL, neznam zasto izmisljati toplu vodu kad vec ima i vruce..

E svaka ti dala, pa ja i hocu za slusanje al da ima malo i snage, standardne kako god napravim mala osjetljivost pa kako god i sta god da bi bio zadovoljan i sa kvalitetom i snagom moram imad 500 - 600 w

Sto mi govori samo jedno. Nevaljaju kutije.

U kuci kad odvrnes 400 w pojacalo samo do pola oce prozori da poispadaju, a u hondi sa 400 dobijem snage al nigdje kvaliteta, cak sam razmisljao i o 8th order bandpas, to koristi Bose da od sranja dobiju zvuk :)
Recimo ovako nesto:
bose-acoustimass-5.3106462.jpg


Samo sto vidim da su ovde ljudi malo ne spremni za eksperimentisanje, ja bi da probam nesto novo....nesto divlje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top