HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

Član
RE: HONDA VS...

pdarijo je napisao(la):
suki opet po obicaju preuvelicavas sto ti daje reputaciju na ovom forumu :D, rekao sam ti da sam ubacio duze brzine, sat je "pokazao" 240 km/h i da bi trebao "lagati" zbog dimenzije guma tada, al i to je svega max +/- 5 km/h, da se sad ne objasnjavam

suki nam je nadrndan jutros, tacnije msm da ima nervni slom, malo sam ga naljutio na akcrankshaft.com, pa mi tamo ne smije odgovarati jer je tamo vlasnik mog crx-a hahahahaha
Ne znam suki sto ti ovo treba, ko tetka si neka majke mi :lol:

Pa i ovde je :lol::lol::lol:
 
Član
RE: HONDA VS...

A vidi ovo darijo. Tvoja honda, skenerov M3 i drugi 5 puta skuplji super sportaši puše od malog sepeta:lol::lol:

A joooj:icon_biggrin:

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kK-hprvTNf8?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/kK-hprvTNf8?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
 
Član
RE: HONDA VS...

sto je je zela peugnoj se dokazao :)

ZELA GTI je napisao(la):
90% kockica su kod nas 1.6 i 1.8. Treba biti majstor pa ih oderati:D

tocno tako zela i nesjecam se kad sam van hercegovine vidio neki pristojan E30 325 a ni uopce pristojnu kocku ... zato je suki dosao kod nas da kupi svoj stroj :)
 

MTR

Član
RE: HONDA VS...

bmwscaner je napisao(la):
sto je je zela peugnoj se dokazao :)

ZELA GTI je napisao(la):
90% kockica su kod nas 1.6 i 1.8. Treba biti majstor pa ih oderati:D

tocno tako zela i nesjecam se kad sam van hercegovine vidio neki pristojan E30 325 a ni uopce pristojnu kocku ... zato je suki dosao kod nas da kupi svoj stroj :)



e onda pojma nemate , sibicari :D vole 1,6 i 1,8 , dok srednjom Bosnom ( Zenica , Vitez i okolina ) su vladali 325i i 325e , sto vece to bolje , doduse bilo je levata sa 320-kama al to je brzo istjerivano iz drustva :lol:

Naj naj vise je bilo 323 , optimala

sad svi voze renoe i pezoe :lol::lol::lol::lol:
 

MTR

Član
RE: HONDA VS...

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Stavi u naslovu HONDA VS BMW, da znaju ljudi o cemu se radi:)

neka vako' kamikaze protiv ostatka svijeta :lol:

p.s. znate kako se Japan probio medju najvece proizvodjace , pa u WW2 su u nedostatku bombi bacali Allison V12 motore na Tokio

svi znamo sta je poslije bilo hahahhhahha
 
Član
Ajd da malo prosirimo temu :D

Japanci protiv ostalih :

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AvW0sa3Cs8g[/video]

Izgleda su im dobre neke motore bacali, ili su japanci dobro hvatali :D
 

MTR

Član
mene u ovoj temi ne interesuju potezanja po cesti nego objektivna misljenja t.j. nije SR i Style svaki dan , nego , lezanje, kocnice , upravljanje , jel se sjedi dobro il letas po auto ko krompir
 
Član
Onda kupis ovo:

Acura RL

2009-acura-rl.jpg


2009-acura-rl+_9_.jpg
 
RE: HONDA VS...

MTR je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Zasto niko ne spominje Integru TR,pa veca je legenda od S2000 i tog CTR-a prvog.

nije se dovoljno dokazala osim u Japanu :D salim se

a koja je to de malo napisi Erole , meni je nepoznato , ne zezam se sad ;)

Po izboru EVO casopisa (Britanskog,a znamo sta su Britnaci za automobilski svijet) u broju 95 napravljen je grupni test 15 najboljih FWD auta ikad i u konacnici je ITR odnijela titulu. READ!

http://www.evo.co.uk/carreviews/cargrouptests/205577/honda_integra.html

Dalje,ovih zadnjih par stranica je nidje veze rasprava,ciste izvale,Honda i kanta za smece isto,et nek mi je famozna "kockica" lijepa,"koja Honda ide 240",ccc,sve da bog sacuva ne izjave,nego izvale.

Ovaj na Darijev komentar kako je sa CRX-om dero kockice odgovara kako su kod nas sve sa 1.6 i 1.8 motorom,vidis i CRX-ovi su svi sa 1.6,a to sto BMW ne zna izvuc snagu kao Honda ,komu je kriv. Kad je Honda imala 150 ks iz 1.6 motora ,BMW je u to vrijeme iz iste kubikaze izvlacio ,pazi sad haha 105 ks :lol:

I eo ,ja sa svojom Hondom smijem u bilo koje doba dana stat sa bilo kojom kockicom (sem M3,to je druga prica,govorit cemo o ovim everyday kockama,sto se vozaju kod nas) govorim od 402,jer krivine i to je vec subjektivno poredjenje previse,stavi baksuza za volan jednog i pro-a za volan drugog i to je onda nidje veze usporedba.

I kad smo kod lezanja Hondi,de mi nadji neko njemacko auto koje je vec u pocetnom modelu imalo dupla ramena naprijed i nazad neovisno vjesanje,dakle govorim o Civicu,sta je Golf imao u to vrijeme,ono je jadno za pogledat kad ga dignu,kako primitivno vjesanje.
 
Top