Honda Prelude 2000 pitanje?

Honda Prelude 2000 pitanje?

Poz narode , zanima me cjene Honda Prelude , model 2000 godina motor 2.2 185ks , zanima me takodje odrzavanje i djelovi
 
Legend
bila je nedavno jedna sa h22 motorom, bas taj sto ti govoris za 10 000
;)

jos je na piku

http://www.pik.ba/artikal/1591834/honda-prelude/

ovo su jako rijetki modeli kod nas, tako da uzmi ili ostavi :D
 
Član
cjene mu se krecu od 10 000 pa ima ih i do 12 000 sve u svemu ja nikada ne bih izabrao hondu jedino zbog dijelova vrlo tesko je naci ih ja sam imao prelude 88g i vjeruj do nedavno je stajala pred kucom. kupio sam je za 3.500KM medjutim mjenjac je ostao u kvaru i bezuspjesno je bilo trazenje istog onda sam kupio passata 3 i vjeruj za njega dijelova ima gdje god se okrenes a cjena takodje prihvatljiva
 
Član
Ova Honda je iz moje mahale i znam lika sto je vozi. Ja ti mogu samo reci da sam cuo da auta odrzava po PSu i stvarno mu je auto bez mane (sto se tice vanjskog izgleda) koliko sam ja mogao vidjeti .

A Dragone ti mi nisi jasan, tek uradio OPC-a i to kako ga uradio ( :cool: ) i hoces da mijenjas ?
 
@Sajo: Kad ne znas gdje da trazis.

ontopic, ja sam svoje sto znam vec napiso Dragonu u pm, tako da, jos jednom preporucam da pogledas bar ovu, ne kosta te nista, sjedi, provozaj, ako je to to, uzimaj. Nece se Honda tako lako pokvarit, ako je iole pazena.
 
Mislim da bas ova nema to, od trece generacije je pocelo, kasnije su zbog skupoce troskova ukinuli, skupa stvar, al odlicna.
 
Član
Imaju crvena i ova crna sa tim motorom, ovaj auto iz oglasa gore je super koliko ja znam, jako malo presla i dobro odrzavana. Prodavala se i mislim prodala prije par godina za 18000 KM, prije ove recesije. Meni se ne svidja ta Prelude jer je bas dugacak auto, oko 4,5 metra a ne volim velike i teske aute, da je malo kraca, ja bi je rado sebi uzeo. Kazu jedna od najkvalitetnijih Hondi je to, ak je ok, super autic, visokoturazna masina koje gotovo niko vise ne pravi...
 
Član
Da je teska jest, ja sam je jedva slepao sa Golfom3 a bila je verzija 94" 2.0 4ws:cool: stradao joj h.cilindar na mjenjacu i onda guraj.. A sto se tice svega auto za 10
 
teska jest, al opet, bar sto se performansi tice ide sasvim fino, u stock izdanju, eventualno K&N filter i neke sitnice tako, uz dobre gume ispod 15s od sale ;)
 
Top