Honda Civic

Honda Civic

Član
RE: moja honda civic

tomy je napisao(la):
sta mislite stavit neonke ispod auta ili ne ??

ne druze, nemoj... ali eto to je moje misljenje. radije ulozi koju kintu i kupi si usis i kakav filter, auspuh ili kadice ko sto nOke rece... ;)
 
Član
RE: moja honda civic

Aditas je napisao(la):
tomy je napisao(la):
sta mislite stavit neonke ispod auta ili ne ??

ne druze, nemoj... ali eto to je moje misljenje. radije ulozi koju kintu i kupi si usis i kakav filter, auspuh ili kadice ko sto nOke rece... ;)

tako ce i biti.Sportski Filter sam dobio vec samo dok isplaniram kako ga odraditi,a auspuh ide jap style dok naleti neki povoljan. Hvala na savjetu :cool:
 
Član
RE: moja honda civic

Za neonke vidi sam ako volis to onda i stavi mada iskreno da ti kazem ja sam ih imao na hondu nedelju dana i skinuo sam ih zato sto dosadi brzo a i panduri sa lizalicom lete pod tockove kad vide neonke :icon_smile:

Hondica je extra ;)
 
G

GoPlay

RE: moja honda civic

neonke na autu, kao svjetlo za komarce...
a i davno su out...
Pusti se Fast and Furious filmova... :)
YiH28.jpg

tvoja sudbina
 
Član
RE: moja honda civic

odustao sam od neonki,radit cemo druge stvari :cool:
Vtec hvala i tvoja je honda super izgleda
 
Član
RE: moja honda civic

1sbgg0.jpg



drugovi treba mi ovakava jedna felga ...ili ako netko zeli zamjenu dao bi ove BBS(imaju i orginalni cepovi) sto su na autu za neke slicne sa 5 krakova...uz neku moju doplatu
a ova jedna crna mi je pukla posudio prijatelju felge on divljao sta je radio i razbio je :(
 
RE: moja honda civic

Probaj tu felgu kvalitetno zavariti i odnesi je na masinsko ispravljanje ako je kriva, a vjerovatno jeste.. Ako imas slike od te felge sto je pukla, stavi da vidim.. I ja bi ih u mat zlatnu boju puhnuo (samo krakove)
 
Član
RE: moja honda civic

samobahato je napisao(la):
Probaj tu felgu kvalitetno zavariti i odnesi je na masinsko ispravljanje ako je kriva, a vjerovatno jeste.. Ako imas slike od te felge sto je pukla, stavi da vidim.. I ja bi ih u mat zlatnu boju puhnuo (samo krakove)

nema od nje nista drug totalno je smrskana


http://www.filmovin.com/publ/strani_filmovi/fantastika/g_i_joe_the_rise_of_cobra_2009/24-1-0-1562
 
Top