Honda Civic

Honda Civic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[/align]Evo jednog od mojih radova.PST se bavim jedno godinu dvije,vecinom idem na sto realnije slike.Ne volim lupat neke gluposti tipa staklene haube i sl.
Ovdje nije nista puno radjeno,auto je spusteno maksimalno,produzen branik ubacena saca u njega,male neprimjetne obrvice na svjetlima,tonirana svjetla u sivu takodje neprimjetno:icon_smile:
 
Član
branik nema sjena kako je izravnan osto je bez njih,obrve su nerealne, auto mi je samo od sebe lijepo prerade koje si uradio su po meni mjera za ovo auto,samo još sjene nabiciti i popraviti obrve...
 
Član
2004-civic_si

Ne kontam brate na koje sjenke mislis na braniku.Ima sve na njemu sto i treba bit radio sam brushem i zamutio ga da ne bude ostre linije cak sam mu malo dodao i odraza betona ispod njega....
evo a sa izmjenjenim obrvama
 
Član
mislim na ovo što sam zaokružio crvenim,tu su odsjaji neke prirode vidi se drvo,i ima neki još odsjaja,već vamo gdje je plavo zaokružito nema nikakvi sjena,a kad skontaš ako je branik metalik siv i da je clean on se ponaša ko neka špigla na njemu bi se vidjela okolina kolko tolko,nadam se da me razumiješ,obrve si dobro uradio i sviđa mi se kako je urađena samo još te sjene rješi i biće sve super :cool:

 
Član
sad je sve ok sam da uklonis znak h kopiraj jedan dio te maske na njemu i zalijepi preko znaka al gledaj da se uklopi fino bi izgledala.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
ma i ja sam to konto i ubacit mu intercooler al ne znam,malo auto da ga tolko cackam:icon_question:

dovoljno je da uklonis znak, ako ces cackat, poradi na retrovizorima :)

svidja mi se rad :)
 
Član
sad je bolje,ja hondi nikad ne bi skinuo znak ni u stvarnosti,bolje stavi od type R ono H sa crvenom pozadinom i to je po meni mjera ;)
 
dobar rad sjene odlicne ovo nabraniku svaka cast jos samo malo poradi na obrvama da budu sto realnije jer ovako malo krajevi rubovi izgledaju kao da je obrva naljepnica kontas vidi malo prave obrve u ovoj pozi auta pa popravi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top