Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

:p Nego ba Spori :D , de ti meni pomozi cojece, imas kakav prijedlog za onaj , tamo opisani problem.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

nista to, da si pustio nestao bi pritisak/potpritisak koji ti je drzao hladnjak u komadu i bilo bi kabum kabum, da Erole, kabum! :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

heh, vec se ponavljas, sljabo, sljabo :D ja ne znam kako tebe nije stid porediti uberhondu sa porodicnom 4door limuzinom, treb'o sam i ja na dijetu prije one trke samo da te vidim kako cupas dlacice od nervoze :D

dok ti odgovoris ode godina, odo spavat

p.s. ne bi rekao da ti kugla lupa, doticna nece lupati na ravnom niti pri ubrzanju i sl. mora se trap vertikalno "stresti" da bi se ona cula
 
RE: Honda Civic ED7

Jbg, znam ,nisam se vise imao za sta uvatit, pa u rikverc :)

Uberhonda je NSX, S2000, Integra..., ovo je samo jedan obicni gradski compact :D

Sto se tice dlacica i nervoze, citirat cu jednog naseg, zloglasnog rejsera, come, get some :D

A sto se tice kugle, znaci kugla nije, ajmo dalje, a ti Triza haj na spavanje, laku noc ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

evo citam sada ovo i neznam sta da ti kazem non stop nesto novo se desi jbg da mogu da pomognem pomogo bi al zaista nisam nista primijetio da nevalja pregledao sam sve sto ima reko sam ti da ti lijeva kugla nevalja i to ces rijesit al zaista trap je dobar pokusaj dignuti na dizalicu kod kuce okreci tocak mrdaj lijevo desno pa vidi imal sta probaj uplati auto pa opet probaj,Kako se auto sada ponasa kako smo svjecice zamijenili jesil primietio ono sto se prije desavalo?
 
RE: Honda Civic ED7

Esmir_crx je napisao(la):
evo citam sada ovo i neznam sta da ti kazem non stop nesto novo se desi jbg da mogu da pomognem pomogo bi al zaista nisam nista primijetio da nevalja pregledao sam sve sto ima reko sam ti da ti lijeva kugla nevalja i to ces rijesit al zaista trap je dobar pokusaj dignuti na dizalicu kod kuce okreci tocak mrdaj lijevo desno pa vidi imal sta probaj uplati auto pa opet probaj,Kako se auto sada ponasa kako smo svjecice zamijenili jesil primietio ono sto se prije desavalo?

E hvala bogu za ovo sto je kuckalo otkrio sam sta je, sad cete se smijat, al jbg svakom se dogadja bar jednom u zivotu, evo i meni je juce,uglavnom nisam dotego sarafe na lijevom tocku :D jbg, farbo ta klijesta i vec mrak poceo padat, pa sam zbrzio sve i eto neam pojma kako da mi se desi da zaboravim, uvijek provjerim al eto, jedna skola vise :icon_biggrin:

Sto se tice svjecica, sad je sve super, bas se drugacije ponasa motor, nako glat radi u citavom rasponu obrtaja, nema ni trzanja, nista ;)

@Sanja: Ja jebo ga konj, veceras sam cak i Sivcu reko da razmisljam o sjeckanju, al kad samo pomislim na Lazinu Fiestu i neugodnost voznje u njoj onda hebo i Trizinu izjavu i sve, lijepi moj suv :D

(Laza, nemoj sta haterit, al Fesa je uzas po nasim putevima)
 
Top