Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

cestitam prijatelju..popicemo pivu sutra ili prekosutra kad budes dolazio kod mene ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Puki druze moj, bolest me ona sastavila pravo, sinoc na infuziji bio, primam antiobike u venu, bas me sastavilo, nema mene do ponedjeljka najranije, ne smijem mrdnut iz kuce.

Nego, hvala, picemo sve samo ne pive :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Popij pivo i ne seri, ko kaže da ne smiješ? Pivo ne škodi ničemu, ja antibiotik zalijem pivom i još sam živ, Bogu hvala.;)

PS. Baš mi je drago što si osvojio pehar, mogu misliti koliko ti tek sad prirasta za srce ovaj japanski krš.:D:lol:
 
RE: Honda Civic ED7

Ma nije odbijanje pive zbog zdravlja bolan, nego sto ne volim pivu (sad ce me pola ljudi zamrzit :D ) sve mogu derat, al pive ne mogu smislit.

Hvala svima, naravno, svaka potvrda mog rada je dodatan love prema Hondi :cool:
 

EE9

Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):

Prije svega čestitke na ovome iznad a onda generalno svemu vezano za tvoje projekte na Hondama, postignutim vremenima na SR402, itd.
Stvarno je šteta što nema više zaljubljenika u Soichiro-va "japanska smeća" a ti bi, što se mene tiče, trebao dobiti još jedan pehar kao najveći "ovisnik" o Hondama! :D

P.S.
Obavezno promijeni nick u "Erol-San"!:D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Ma nije odbijanje pive zbog zdravlja bolan, nego sto ne volim pivu (sad ce me pola ljudi zamrzit :D ) sve mogu derat, al pive ne mogu smislit.

nikakav ti co'ek nisi :D
 
Top