Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

N

nenad

RE: Honda Civic ED7 & EC9

Ej otkad Deyina cura fura te stikere na pragovima :D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

al ja sam ih prvi isfuro na lipu :D
A jesi primjetio na desnom pragu nazad neki H znak :D

@Triza: Znam ja na sta si ti aludirao, al nemoj mi i ti pristajat na muku svega ti :icon_evil: :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

A opet se pogresno shvatismo, mislio sam da si mislio na onaj slucaj znas vec, pa da zbog toga moram imat jos jednu za rezerve, enivej, ja, ja, krsh, 1.6 atmo 14.9, koliko ti ono vozis sa 2.0 :p
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

tebi treba nesto ovako pod haubom :)

40658_113201475401420_100001347033574_87200_791531_n.jpg
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Joj ovo je staro sto godina, sranje, neki dan mi je Puki isto postavljo na fejsu, recu sto i njemu, najveca glupost, od toliko prekrasnih H motora, on naso ovo govno stavit, ajde da je bar 1.8T, al vr6 (250 kg motor i mjenjac) u crx-a za kojeg je i H22 prevelik i pretezak, cista glupost. Vjervoatno imo jednog u dvoristu, pa pa aj da se ne baci :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Ma moze i k20, zapravo ne da moze, nego mi je to ono ultimativni san, civic 4gen sasija i naturpijan k20 NA, hoce ko bubreg, hoce dva?
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

A sve teze stane i k20 je jeben za swapat, varenje na stranu, al instalacije i dovod goriva kazu katastrofa za odradit.
Trenutno kontam o sohc vtec-u turbo, a jednog dana, kad se bude radilo, pa se ima od cega i ustedit bice neki b16/b18 :cool:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Da, treba mi samo nekih 2000-2500 km, a gdje su tu papiri, atest, ovo, ono, nista od toga dok ne budem imao kesa da sve pozavrsavam da bude po ps-u, regularno i legalno.

Konto sam nac d16 sohc (ima ih po Bosni), obican, uradit generalku odma, da sam miran, pa sohc vtec glavu, pa onda kasnije kad skupim love ganjat dijelove za turbo i konacno nabavit i kovane klipanje i klipove i onda fino, nista ekstrim, 200 ks za svaki dan :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Pa neces bas mnogo bolje proci ni sa tim tvojim planom koliko ja kontam ali mozda grijesim :)
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

paa d16 sohc 300 km, generalka, to nisam siguran, bubam 500-600 maraka, vtec glava, razvodnik ( i jos neke "sitnice" tipa vtec kontroler, remen ...) , ecu, harness obd0 to obd1 hmm 600 km, turbo setap, znaci sve i kovano oko 1500 km, jbg na isto dodje financijski, al zato mozes "na rate" kupovat, a ne odjednom iskesirat dvije i po milje, to mi je trenutno nemoguce ni u snu :)
 
Top